Barometer 19e eeuw met mahonie-fineer en band-intarsia. Tinnen wijzerplaat met Hollands opschrift (benen vaasje), stukje hout eraf Cond.: R-G
Divers oud/antiek o.a; 3 pillendoosjes, 1 spiegeltje, 1 lippenstifthouder, 1 vingerhoed van bewerkt glas, 1 deksel(snuif)doosje "wel bekomt het u", 2,5-9cm. Cond.: G
Notenhouten Jugendstil wand-barometer met Nederlandse barometer. Gemerkt B. Pollmann Arnhem-Nijmegen. In zeer goede originele staat 49x20x5cm.
Twee oude koperen kannen; 1x schenkkan gemaakt van een kanonskogel-huls anno 1944, bewerkt en 1x koperen ketel ca. 1900. Beide in goede staat 16-29cm.
Doos divers o.a; vijzel, porseleinen en aardewerken vazen, bordje, schilderijtje etc.
Kopergeslagen plated roomstel ca. 1900, gesigneerd H. Stroeve in goede staat 7,5x21x17cm.
Twee oude messing vernikkelde kannen 20e eeuw 1x koffiekan (deuk + deksel los) en 1x kleine kraantjeskan Tiel ca. 1920 21-22cm. Cond.: R-G
Aparte Art Deco dekseldoos ca. 1920, waarschijnlijk aluminium met ponsnagels, deksel bewerkt 7,5x17,5x10,5cm. Cond.: G
Drie oude prenten naar oud voorbeeld in Jugendstil stijl, Theater 30x20cm. Cond.: G
Notenhouten barometer ca. 1900 met snijwerk en paard in goede originele staat 48cm.
Antieke Jugendstil wandbarometer met Nederlands schrift in goede originele staat 52x20x6cm.
Drie delen 19e eeuws antiek; 1x grote biedermeier tabakspot 31xø17cm., 1x vijzel ca. 1830 11xø12cm. en 1x stoofje met koperen beslag 13x23x15cm. Cond.: G
Twee antieke toneelkijkers; 1x messing met parelmoer Chevalier Paris (handvat mist) en 1x metaal met baceliet 5-9cm. Cond.: R-G
Oud Chinees kompas met tekens, gelakt hout, 1e helft 20e eeuw 7x5x2cm. Cond.: G
Messing 19e eeuws altaarstuk in lelie-vorm. In goede originele staat 62cm.
Twee delen antiek, 1x goudweegschaal 19e eeuw met houten houder en kleine gewichtjes, 1x goudkleurige bril ca. 1900. 10-17cm. Cond.: G
Vier diverse oude camera's; 1x Shanghai No. 32870, 1x Paxette electromatic Germany, 1x Canon autozoom 814 electronic en 1x Paillard B8 10-26cm. Cond.: R-G
Roodkoperen beddepan en een zware gietijzeren heksenketel 18e-19e eeuw in goede originele staat 17x28cm. en 97cm.
Twee delen horeca-plated, 1 geëmailleerde waterketel 1e helft 20e eeuw en 1 antieke koffiemolen 9-20cm. Cond.: G
Delftsblauwe vaas Regina en 1 plated tablet met bewerkte omranding 20e eeuw 12xø13cm. en ø30cm. Cond.: G
Vroege terracotta bewerkte steen 18e eeuw of ouder, bewerkt met medaillons en bloemen 5,5x14x9cm. Cond.: G
Vier delen 19e eeuws tin; 2x kan (1 gerestaureerd) 18-15xø10cm. en 2x bord ø21cm. Cond.: R-G