Antieke 19e eeuwse rijzweep met ivoren bolvormige handgreep en houten steel. In zeer goede staat 70cm. Cond.: G
Oude beukenhouten theestoof 20e eeuw, donker gebeitst met koperen binnenbak 39xø38cm. Cond.: G
Antiek bronzen inktstel ca. 1890 rijkelijk uitgewerkt met rocailles 15x26x18cm. Cond.: G
Grote kerkelijke kandelaar van massief brons ca. 1890. Beschadiging aan de kraag, (stukje is wel aanwezig.) 112x21x21 cm
Antieke Hollandse 19e eeuwse pijpencomfort van notenhout met extra pijpen (4 beschadigd, 1 heel) en messing binnenbak 59xø23cm. Cond.: G
Antiek Art-Deco gegraveerde W.M.F. vaas (metaal) Duitsland, 1e prijs 1936. 30xø15cm. Cond.: G
Grote antieke vuurvergulde kerkelijke 19e eeuwse kandelaar met opschrift "Exor Inte" 86xø20cm. Cond.: G
Oude paardenhaam ca. 1900, rood gelakt met veel koperwerk (Holland) 90x75x15cm. Cond.: G
Antiek petroleumcomfort, ca. 1900. Van emaille met gietijzer. gemerkt Georg Haller Ottensen Hamburg 21xø21cm. Cond.: G
Twee antieke koperen kandelaars ca. 1890 in classisime stijl 29cm. Cond.: G
Twee houtsnijwerken 20e eeuw. 1x man met schaap 24x7x6cm. 1x Twee personen met bananentros 17x20x8cm. Cond.: G
Antieke bronzen barokstijl kandelaar, Vlaams 19e eeuw 43x20x20cm. Cond.: U
Antieke kandelaar van tin 19e eeuw, barokstijl 59x17x17cm. Cond.: U
Twee tropisch houten figuren 20e eeuw. 1 Krijger en 1 modern beeld 32cm. en 35cm. Cond.: G
Oud glazen stolpje voor een klok 20e eeuw met zwart geëboniseerd houten voet 22xø17cm. Cond.: G
Oude zwarte marmeren zuil 2e helft 20e eeuw, hoek gerepareerd 83xø11cm. Cond.: G