Groot handgeknoopt tapijt. Meshkin. Mooie patronen met groot medaillon. Afmeting: 343 x 245 cm. In goede staat.
Groot blauw met rood Perzisch kleed met mooie patronen. Afmeting: 260 x 342 cm. In goede staat.
Groot rood Perzisch kleed. Kirman. Met prachtig floraal decor. Eén hoek met oude reparatie. Afmeting: 298 x 388 cm. In goede staat.
Groot handgeknoopt tapijt. Geheel gedecoreerd met floraal decor. Afmeting: 345 x 250 cm. In goede staat.
Zeer groot rood handgeknoopt tapijt met in het midden allemaal kleine medaillons. Afmeting: 277 x 350 cm. In goede staat.
Groot handgeknoopt tapijt. Blauw met oker van kleur, met diverse medaillons in vakken. Rand mist één hoekje. Afmeting: 215 x 360 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer groot handgeknoopt Perzisch tapijt. Geheel rijkelijk versierd met dieren en floraal decor. Onder andere: Olifanten met figuren met pijl en boog, leeuwen, herten, apen, vogels etcetera. Afmeting: ...
Groot blauw-creme kleuring Perzisch/Oosters kleed met floraal decor. Lichte slijtage. Afmeting: 272 x 430 cm. In redelijke staat.