Zeer groot pastelkleurig Chinees vloerkleed, in goede staat 310x380cm
Oud Perzisch kleed met florale decors, in goede staat 242x172cm. Cond:G
Apart Groot oud Perzisch kleed met coulissen decor, met floraal decor, 325x224cm Cond:G
Groot oud Chinees tapijt met vazen en floraal decor 210x310cm Cond:G
Twee Oosterse Perzische kleden en 1 kussen 20e eeuw, groot kleed iets versleten 45x55 en 98x95cm. Cond:R/G
Oud Perzisch kleed, fijngeknoopt en meerkleurig, floraal decor 130x120cm Cond:G
Mooi groot Perzisch kleed met meerkleurige florale decors, en vogel decor, in goede staat (iets sleets) 225x312cm Cond:G
Langwerpig Perzisch kleed 20e eeuw in goede staat blauw-roodbruin-zwart 104x203cm
Oud Perzisch kleed met abstracte decors, rood-blauw-zwart 143x98cm Cond:G