Klein Perzisch bidkleed, handgeknoopt in roodtint 97x65cm. Cond.: G
Handgeknoopt Perzisch tapijt met zes medaillons in het midden. 128x78cm., Cond.:G
Twee prachtig kleine tapijten handgeknoopt, rood met geel en medaillons 95x63cm., en rood met camel met drie medaillons 94x63cm., Cond.:Nieuwstaat
Grote gobelin met barok voorstelling 18e-19e eeuw. in goede originele staat, fijn geweven in pastelkleur 194x125cm. Cond.: G