Papieren afslag 3 Gulden 1800. Eenzijdig Bataafse republiek, proefontwerp!. RRRR. verguld, cond.: PR+ ( incl. aankoopbon van FL. 2.500,- )
Nederland 1 Gulden 1906, Wilhelmina Cond.: FR/ZFR, het gaat hier om een vervalsing.
Munt van 2/3 Thaler 1683 Schleswig-Holstein-Got-Torp. German States. Christian Albrecht, KM 79 blz. 809. Cond.: VG-
Munt van 2/3 Thaler 1678, Sayn-Wittgenstein-Hohnstein. German States. Gustav (60 Kreuzer) KM 73. Cond.: VF
Kavel van 12 nikkelen en zilveren munten China/HongKong Cond.: Fr-ZFR, het gaat hier om vervalsingen.
Kavel van 3 verschillende munten; 1x 3 gulden Overijssel 1797 (gesnoeid), 1x Leeuwendaalder Deventer 1640 en 1x 3 Gulden Wilhelm I 1830.
Munt van 2/3 Thaler 1676, Schwarzburg-Sondershausen, German States.
Bronzen penning, geboorte Prinses Beatix 31.01.1938 door M. Kutterink (Begeer1166). Voorzijde zittende baby, keerzijde oranjeboom met 2 engeltjes met lint ø60mm
Bronzen penning, "1e vlucht naar Indië 24 nov. 1924". Voorzijde vliegtuig boven Amsterdam met namen van de piloten. Keerzijde met adelaar boven stad met tekst "Moed Durf Volharding" ø 47mm.
Kavel van 35 munten van 1/2 Cent Nederland, diverse jaren Cond.: ZFR
Vijf zilveren dubbeltjes (Wilhelmina hangend haar) 1892, 1893, 1894, 1896 en 1897 (diverse kwaliteiten)
Twee bronzen penningen; 1x Kerstvlucht de Pelikaan Holland-Indie 1933 ø40mm. en 1x hongersnood (L. Zijl) ø40mm.
Vier zilveren rijksdaalders 2,5G Juliana met klop "kring Den Haag"
Kavel van 18 Romeinse munten 2e-3e eeuw na Christus. Diverse kwaliteiten.