Hollandse gelithografeerde houten speelgoed auto. Groenteboer auto. 30er - 40er Jaren. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Doos vol met oude kindersurprises van Ferrero Kinderüberraschung. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 2 - 10 cm. In goede staat.
Twee antieke poppen met vilt. 30-er Jaren. 1x Baron van Munchhausen, papier maché kop. 1x Hartgummi negroïde pop. Afmeting: 42 - 43 cm. In goede staat.
Oude poppenwagen met pitriet en porseleinen handvat 2e helft 20e eeuws, 70x76x40 in goede staat
Zeldzaam Duits 20er - 30er jaren bordspel Stop Stop. D.R.G.M. No. 148552 + WO 183476. Afmeting: 4 x 23 x 15 cm. In redelijk/goede staat.
15x Oude 60er-jaren Duitse kunststof View Masters. Onder andere: TV vorm et cetera. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.
Vier delen divers speelgoed. Tweede helft 20e eeuw. 1x Great Flying Boat, China in doos (blik). 1x DDR VEB blikken stoomwals in doos. 1x Puzzel Schlachtefest Sala. 1x Kunststof monster waterpistool, H...
Vijf delen antiek Duits blikken speelgoed. 1x Zeldzame Doll bronfontein, voor stoommachine, circa 1910, goed. 1x Man met cirkelzaag, voor stoommachine, circa 1930, ongemerkt. 1x Windmolen, voor stoomm...
Antiek Frans bordspel. L' Histoire de France met twaalf speelkaarten en papieren chips. Circa 1930. Afmeting: 5 x 26 x 36 cm. In goede staat.
Brevete blikken speelgoed paardenrace spel in originele doos. Boite Feerie Magique. Mechanisch. Circa 1920. In originele staat. Afmeting: 4 x 14 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
50er-Jaren Japanse celluloid parachute-springer. Trade Ken Mark. In originele staat + originele doos. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Antieke Duitse blikken Gebr. Bing Nürnberg Laterna Magica met originele doos. Met acht glazen diorama platen. Afmeting: 31 x 29 x 11 cm. In goede staat.
Groot lot blikken speelgoed. Treinset. Circa 1930 - 1950. Onder andere: Twee Hornby locs (Meccano) + acht wagons waaronder Hornby. Bespeeld. Afmeting: 10 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
12x Diverse Kuifje Rin Tin Tin speelgoedauto's. Hergé Moulinsart. Met originele doos. Sommige in-compleet. Afmeting: 16 - 26 cm. In goede staat.
Grote vijf-delige antieke houten speelgoed trein. Compleet. L.M.S. Made by Lines Brothers Ltd. Merton London England. Licht bespeeld. Afmeting: 28 - 48 cm. In goede staat.
Groot lot van 75 diverse model auto's. Onder andere; Matchbox, Majorette et cetera. Afmeting: 5 - 20 cm . In redelijk/goede staat.
Oosters, houtgesneden schaakspel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17 x 47 x 47 cm. In goede staat.
Duitse blikken Schuco speelgoedauto Mercer Typ 35J 1913. Western Germany. Voorbumper los bij naad. Afmeting: 19 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Wilesco 'Old Smokey' blikken speelgoed stoomwals uit de 60er - 70er jaren. Schoorsteen niet origineel. Afmeting: 28 x 33 x 16 cm. In redelijke staat.
Vier oude pop-up kinderboeken. 1x Tip + Top 'Op de boerderij 1961'. 1x Tip + Top 'Boven in de wolken 1964'. 1x Tip + Top 'In drakenland 1964'. 1x Tip + Top 'In de dierentuin 1961'. Afmeting: 26 x 26 x...
Drie blikken spaarpotten + slotmachine aansteker. 20e Eeuw. 1x Gelithografeerde spaarpot St. Bravo kathedraal, circa 1930, reparatie. 1x Kleine Duitse spaarpot, muntinworp = gezichten veranderen, D.R....
Zeven clowns van Sanguilano Arte Italië. Tweede helft 20e eeuw. Collectors item. Afmeting: 23 - 36 cm. In goede staat.
Antiek Duits Wilhelm Kraus, Happy Jack. Voor stoommachine gebruik. Circa 1925. Afmeting: 16 cm. In redelijk/goede staat.
Lot voor-oorlogs Duits, blikken spoorweg speelgoed. Onder andere: Märklin, Karl Bub, Bing, en rails. Diverse wagons, locs, seinpalen. Onder meer twee wagons Pensylvania Lines Bing. Circa 1920. Afmetin...