Antieke Duitse porseleinen pop, Heubach koppelsdorf, papier mache lichaam, elastieken zitten los 54cm. Cond:G
Grote antieke Duitse pop, Heubach Koppelsdorf 407 6 1/4 , met gelede lichaam(overgeschilderd) 74cm. Cond:R
Vijf oude Duitse celluloid schildpad poppen, omstreeks 1930, been kapot 25-40cm. Cond:R/G
Antieke Duitse porseleinen flora Dora pop, met lederbalg lichaam, porseleinen onderarmen en kleertjes 42cm. Cond:G
Grote oude Duitse porseleinen Heubach koppelsdorf pop nr 320/8 met papier mache lichaam, slaapogen, in goede staat 63cm.
Oude Duitse Heubach Koppelsdorf pop nr 361.2/0 met stoffen lichaam, celluloid handen, slaapogen en oude kleertjes 46cm. Cond:G
Oude Duitse porseleinen Armand Marseille pop nr 390/N DRGM 246/1 met gelede lichaam, mohair pruik, bloedkoraal ketting, antieke hoed(chipje ooghoek) 61cm Cond:R
Antieke Franse porseleinen pop SFBJ 301 25 Paris, haarlijn achterhoofd, slaapogen, oorbellen, gelede lichaam 73cm. Cond:R
Duitse blikken speelgoedtrein, in originele doos JDN omstreeks 1930, opdraailoc met tender, 4 wagons, rails en station 7x37x33cm. Cond:G
Oude Duitse porseleinen pop, Lumo en Otto Dresse nr 9/0, met stoffen lichaam en porseleinen onderarmen, slaapogen, open mond, 5 tanden, originele pruik,38cm. Cond:G
Drie oude porseleinen poppen, naar oud voorbeeld nr 0 naar Kestner, antieke pop plus klederdracht met lederbalg en echt haar omstreeks 1900 gemerkt 16/0, en een kleine pop omstreeks 1980 19-47cm Cond:...
Lot van 5 poppen, A.M. jongen met papier mache lichaam, porseleinen popje Japan, 3 rubberen negroide poppen, 14x30cm Cond:G
Oude Engelse wortelnoten miniatuur Talboy ladenkast 1e helft 20e eeuw (koplijst mist) 16cm Cond:R/G
Lot van zes oude poppen celluloid, stof, o.a.grote negroide pop Frankrijk nr 60 met oorbel 22-60cm. Cond:G
Duitse porseleinen pop, gemerkt Copy by Grace S. Putman, met celluloid onderarmen, stoffen lichaam en doopkleed, 20e eeuw 33cm. Cond:G
Antieke stoffen pop omstreeks 1930 met papiermachee beschilderd hoofd mohair pruik en oude kleertjes 41cm Cond:G
Kavel diverse oude speelgoed poppen etc. o.r S.F.B.J papier mache pop, celluloid, aardewerk, papiermache, popjes en onderdelen 27x42x52cm. Cond;G
Antieke porseleinen pop, gemerkt 2B papier mache lichaam 40cm. Cond:G
Drie oude schildpad poppen, eenmaal groot Inge, eenmaal Erika, 49 vinger af met Otto poppenstandaard, en een klein meisje nr19, 18-54cm. Cond:R/G
Oude Duitse Frans Schmidt en co, porseleinen jongenspop nr 1272/40 Z, met geschilderd haar, slaapogen, open mond, beweegbare tong(chip ooghoek) 40cm. Cond:R/G
Oude Duitse celluloid schildpad pop, Käthe Kruse omstreeks 1930-1950 nr 140, oude kleertjes, in goede staat 40cm.
Twee oude Duitse celluloid poppen, 1 maal schildpad Inge nr25, en negeroide meisje Celba nr 35/36, beide in goede staat 22-33cm