Trix H0 22082, Diesellok 253 001-2 (Siemens/Dispolok) met originele verpakking en in goede staat.
Märklin H0, 88363, E-Lok Serie 460 (Re 4/4) (Agfa Film) met originele verpakking en in goede staat.
Märklin H0, 38411 BR 212 001-2 met originele verpakking en in goede staat.
Mehano N-Spoor, T166 "DC", Diesellok DE-AC33C ADtranz/GETS met originele verpakking en in goede staat.
Mehano N spoor: T280 BT2-Bombardier ITL met originele verpakking en in goede staat.
Fleischmann 4232 H0 DB, 218 306-9 met originele verpakking, in goede staat
Fleischmann H0 1385 (of 4270), 204006 Schaerbeek met verpakking van 1385, in goede staat
Fleischmann H0 4281 Diesellok, 68006 SNFC met originele verpakking, in goede staat
Hollandse houten speelgoed melkboer vrachtwagen. Gemerkt Okwa. Circa 1950. Afmeting: 11 x 28 x 12 cm. In goede staat.
Leuk antiek Jugendstil kinderservies. Circa 1915. Bestaande uit: Theepotje, melk+suiker en zes kop + schotels. Afmeting: 4 - 10 cm. Eén kopje haarlijn. In redelijk/goede staat.