Mehano N-Spoor, T166 "DC", Diesellok DE-AC33C ADtranz/GETS met originele verpakking en in goede staat.
Mehano N spoor: T280 BT2-Bombardier ITL met originele verpakking en in goede staat.
Fleischmann 4232 H0 DB, 218 306-9 met originele verpakking, in goede staat
Fleischmann H0 1385 (of 4270), 204006 Schaerbeek met verpakking van 1385, in goede staat
Fleischmann H0 4281 Diesellok, 68006 SNFC met originele verpakking, in goede staat
Twee maal oud mechanisch speelgoed. 20e Eeuw. Bestaande uit: Papier mache clown met paraplu + mohair beer met trommel. Afmeting: 17 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Roco H0 43514, E-Lok BR 71, E7128, (met verpakking van 04196 A), in goede staat
Roco H0 63810, E-Lok Renfe E.1002 met originele verpakking en in goede staat.
Roco H0 62508, E-Lok Connex 146 521-0 met originele verpakking en in goede staat.
Roco H0 62498, E-Lok BLS 485 003-8 met originele verpakking en in goede staat.
Roco H0 43445, F.S. D.345-1085 met originele verpakking en in goede staat
Roco H0 62433, E-Lok MRCEE189 090 (City Nightline) met originele verpakking en in goede staat.
Roco H0 62839, Diesellok MRCE ER 20-009 met originele verpakking en in goede staat.
Roco H0 62839, Diesellok RENFE 319 214-4 met originele verpakking en in goede staat.
Fleischmann 4342 H0, SBB 11178 Re 4/4 CFF met originele verpakking, in goede staat
Fleischmann 4344 H0 Südostbahn met originele verpakking, in goede staat
Fleischmann H0 4378, DB 103 101-2 (Lufthansa) met originele verpakking, in goede staat
Trix H0 22082, Diesellok 253 001-2 (Siemens/Dispolok) met originele verpakking en in goede staat.
Märklin H0, 88363, E-Lok Serie 460 (Re 4/4) (Agfa Film) met originele verpakking en in goede staat.