Kinderstoel Bugholz ca. 1880, gesigneerd Fishel. Vlechtwerk zitting is vervangen door hout 87x55x42cm. Cond.: G
Grote goudkleurige halspiegel in klassieke stijl 2e helft 20e eeuw 143x76cm. Cond.: G
Oude mahoniehouten Hollandse commode 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel Louis Quinze stijl in zeer goede staat 67x41x74cm.
Oude Italiaanse ingelegde salontafel met handgestoken 4-spant poot. Floraal decor op het blad 2e helft 20e eeuw in goede staat 54xø120cm.
Mahoniehouten biedermeier tafel ca. 1860 in goede staat 78xø103cm.
Oude houtgesneden wijntafel in Engelse stijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 83x61cm.
Oud teakhouten theekastje met afneembaar tablet (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw in goede staat 75x70x42cm.
Oude spiegel in Louis Seize stijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 101x61cm.
Eikenhouten salontafel met lade (houtgepind) in goede staat 53x109x66cm.
Eikenhouten Henry Deux salontafel ca. 1880 50x103x80cm. Cond.: G
Oude notenhouten fineer salontafel 2e helft 20e eeuw in barokstijl 55x120x70cm. Cond.: G
Mahoniehouten Empire stijl armleunstoel (stijlmeubel) in goede staat 20e eeuw 99x47x58cm.
Wortelnoten fineer salontafel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 54xø100cm. Cond.: R-G
Oude armleunstoel 1e helft 20e eeuw met petit point stoffering in Louis Quinze stijl 82x60x60cm. Cond.: G
Oud mahoniehouten bijzettafel 2e helft 20e eeuw (stijlmeubel) in goede staat 65x78x43cm.
Notenhouten barokstijl 3-laden commode met intarsia en koperen beslag 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 74x40x86cm.
Hollands 19e eeuws Biedermeier mahoniehouten penantkast met gebogen front (krimpnaden) 100x97x50cm. Cond.: R