Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

20. Aprilveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 11. April 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Noten 1-deurs kast
Ergebnis: 325 EUR

Grote notenhout fineer Louis Philippe 1-deurs kast ca. 1870 Frankrijk (lichte schades) 110x52x210cm. Cond.: R

Klaptafel
Ergebnis: 70 EUR

Kleine Louis Philippe bijzettafel (4 kanten inklapbaar) ca. 1870, wortelnoten fineer (blad heeft fineerschade) 72x65x65cm. Cond.: M

Mahonie hangoor kastje
Startpreis 120 EUR

Mahoniehouten 19e eeuwse dommeknecht met 2 lades, etageres en opklapbaar blad (blad zit los) ca. 1840 100x69x46cm. Cond.: G

4 Stoelen intarsia
Startpreis 200 EUR

Vier barokstoelen met klauwpoten en intarsia in de rugleuningen met wortelnoten ca. 1900 met velours stoffering. In zeer goede originele staat 108x55x52cm.

Kampferkist
Ergebnis: 170 EUR

Grote koloniale Kampferkist ca. 1900 met messing beslag. In zeer goede originele staat 128x53x60cm.

Korenaar armleunstoel
Ergebnis: 60 EUR

Prachtige 18e eeuwse Louis Seize iepenhouten korenaars-armleunstoel. In zeer goede originele staat 90x52x60cm.

Biedermeier tafel
Startpreis 100 EUR

Biedermeier 19e eeuwse iepenhouten eettafel. Lichte wormbeval in middendeel van 3-spantpoot en oudere restauratie 76x130x100cm. Cond.: R-G

Empire voetenbankje
Ergebnis: 35 EUR

Mahoniehouten empire voetenbankje ca. 1820 in redelijke staat 18x30x45cm.

Barok spiegel
Ergebnis: 30 EUR

Kleine Duitse barokspiegel ca. 1800 van notenhout met notenhout fineer. In goede originele staat 45x35x3cm.

Penantkast Holland
Startpreis 80 EUR

Hollandse Willem III penantkastje met tollen en gebogen front. Notenhout met zwart afgezet ca. 1870, 100x104x40cm. Cond.: G

6 Kuifstoelen
Startpreis 150 EUR

Zes mahoniehouten Hollandse kuifstoelen ca. 1870 met goede rode velours stoffering (2 stoelen iets afwijkend) 100x44x50cm. Cond.: G

Bankstel
Ergebnis: 160 EUR

Driedelig barokstijl bankstel met groene velours stoffering 2e helft 20e eeuw in goede staat , bestaande uit 3-persoons bank (105x190x85cm.) en 2 armstoelen (100x80x86cm.) Cond.: G

Italiaanse salontafel
Startpreis 40 EUR

Oude Italiaanse ingelegde salontafel met handgestoken 4-spant poot. Floraal decor op het blad 2e helft 20e eeuw in goede staat 54xø120cm.

4 Barok stoelen
Ergebnis: 60 EUR

Vier houtgestoken barokstijl stoelen met groene velours stoffering in goede staat 2e helft 20e eeuw 106x58x50cm.

Wandtafel
Ergebnis: 50 EUR

Oud stijlmeubel wandtafel van noten-fineer met geschulpt blad in barokstijl 2e helft 20e eeuw, 74x73x37cm. Cond.: G

Bijzettafel
Startpreis 60 EUR

Duitse Grunderzeit bijzettafel ca. 1880, Grunbderzeit 6-kantig van mahoniehout 60x49x56cm. Cond.: G

Biedermeier tafel
Startpreis 40 EUR

Mahoniehouten biedermeier tafel ca. 1860 in goede staat 78xø103cm.

Wortelnoten naaitafel
Ergebnis: 150 EUR

Duitse Grunderzeit notenhout fineer naaitafel ca. 1880, oude wormaantasting in de poot 81x45x56cm. Cond.: M

Speeltafel
Startpreis 100 EUR

Mahoniehouten opklapbare 19e eeuwse speeltafel met driespant-poot ca. 1840. Bekleed met groen vilt (lichte fineerschades) 74x79x79cm. Cond.: R-G

Armstoel
Ergebnis: 90 EUR

Grote notenhouten armleunstoel ca. 1870 Louis Philippe met goede rode velours stoffering in goede staat 123x65x64cm.

Armstoel
Ergebnis: 90 EUR

Handgestoken mahoniehouten 19e eeuwse voltaire met goede velours stoffering. Louis Philippe ca. 1860 in goede originele staat 102x70x70cm.

2 Stoelen
Ergebnis: 35 EUR

Twee 19e eeuwse Hollandse Willem III stoelen met velours stoffering in goede originele staat 96x44x46cm.

Tafel, sterintarsia
Startpreis 70 EUR

Antieke tafel van notenhout met sterintarsia op het blad (lichte fineerschade). geschulpt blad 63x89x71cm. Cond.: R

Tafel
Ergebnis: 70 EUR

Mahoniehouten 19e eeuwse tafel met prachtige voet (blad heeft echter fineerschade) 70x80x120cm. Cond.: M