Grote notenhout fineer Louis Philippe 1-deurs kast ca. 1870 Frankrijk (lichte schades) 110x52x210cm. Cond.: R
Kleine Louis Philippe bijzettafel (4 kanten inklapbaar) ca. 1870, wortelnoten fineer (blad heeft fineerschade) 72x65x65cm. Cond.: M
Mahoniehouten 19e eeuwse dommeknecht met 2 lades, etageres en opklapbaar blad (blad zit los) ca. 1840 100x69x46cm. Cond.: G
Vier barokstoelen met klauwpoten en intarsia in de rugleuningen met wortelnoten ca. 1900 met velours stoffering. In zeer goede originele staat 108x55x52cm.
Grote koloniale Kampferkist ca. 1900 met messing beslag. In zeer goede originele staat 128x53x60cm.
Prachtige 18e eeuwse Louis Seize iepenhouten korenaars-armleunstoel. In zeer goede originele staat 90x52x60cm.
Biedermeier 19e eeuwse iepenhouten eettafel. Lichte wormbeval in middendeel van 3-spantpoot en oudere restauratie 76x130x100cm. Cond.: R-G
Mahoniehouten empire voetenbankje ca. 1820 in redelijke staat 18x30x45cm.
Kleine Duitse barokspiegel ca. 1800 van notenhout met notenhout fineer. In goede originele staat 45x35x3cm.
Hollandse Willem III penantkastje met tollen en gebogen front. Notenhout met zwart afgezet ca. 1870, 100x104x40cm. Cond.: G
Zes mahoniehouten Hollandse kuifstoelen ca. 1870 met goede rode velours stoffering (2 stoelen iets afwijkend) 100x44x50cm. Cond.: G
Driedelig barokstijl bankstel met groene velours stoffering 2e helft 20e eeuw in goede staat , bestaande uit 3-persoons bank (105x190x85cm.) en 2 armstoelen (100x80x86cm.) Cond.: G
Oude Italiaanse ingelegde salontafel met handgestoken 4-spant poot. Floraal decor op het blad 2e helft 20e eeuw in goede staat 54xø120cm.
Vier houtgestoken barokstijl stoelen met groene velours stoffering in goede staat 2e helft 20e eeuw 106x58x50cm.
Oud stijlmeubel wandtafel van noten-fineer met geschulpt blad in barokstijl 2e helft 20e eeuw, 74x73x37cm. Cond.: G
Duitse Grunderzeit bijzettafel ca. 1880, Grunbderzeit 6-kantig van mahoniehout 60x49x56cm. Cond.: G
Mahoniehouten biedermeier tafel ca. 1860 in goede staat 78xø103cm.
Duitse Grunderzeit notenhout fineer naaitafel ca. 1880, oude wormaantasting in de poot 81x45x56cm. Cond.: M
Mahoniehouten opklapbare 19e eeuwse speeltafel met driespant-poot ca. 1840. Bekleed met groen vilt (lichte fineerschades) 74x79x79cm. Cond.: R-G
Grote notenhouten armleunstoel ca. 1870 Louis Philippe met goede rode velours stoffering in goede staat 123x65x64cm.
Handgestoken mahoniehouten 19e eeuwse voltaire met goede velours stoffering. Louis Philippe ca. 1860 in goede originele staat 102x70x70cm.
Twee 19e eeuwse Hollandse Willem III stoelen met velours stoffering in goede originele staat 96x44x46cm.
Antieke tafel van notenhout met sterintarsia op het blad (lichte fineerschade). geschulpt blad 63x89x71cm. Cond.: R
Mahoniehouten 19e eeuwse tafel met prachtige voet (blad heeft echter fineerschade) 70x80x120cm. Cond.: M