Moderne chroom tafel met 2 glazen bladen 2e helft 20e eeuw, onderblad is aanwezig echter niet vast te krijgen op houders. 76x93x46cm. Cond.: G
Wortelnoten met noten mini-tafelset (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw in goede staat (paar krasjes) 45x60x23cm.
Mahoniehouten 19e eeuwse klaptafel van mooie kwaliteit (1 stukje af, maar wel erbij), vermoedelijK Engeland 58x45x63cm. Cond.: R-G
Decoratief notenhouten met wortelnoten etagere-kastje met 2 lades en bandintarsia (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 107x40x30cm.
Oude Hollandese eikenhouten hangvitrine 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 61x60x16cm.
Twee 19e eeuwse Hollandse Willem III stoelen met velours stoffering in goede originele staat 96x44x46cm.
Drie Duitse 19e eeuwse stoelen; 2x eiken bretterstühle 89x37x43cm. en 1x eikenhouten biedermeier stoel met biezen zitting in originele goede staat 87x40x44cm.
Oude kinder fauteuil 2e helft 20e eeuw. Verguld houtgestoken met roze velours stoffering 82x55x60cm. Cond.: R
Mahoniehouten spiegel ca. 1870, Louis Philippe in redelijke staat 88x54cm.
Oude Hollandse notenhouten wandvitrine-kastje 2e helft 20e eeuw in goede staat 68x70x20cm.
Design theetafel van messing met glas ca. 1980 in goede originele staat 54x80x40cm.
Handgestoken bijzettafel ca. 1880 met gedraaide poten in goede staat (blad bewerkt) 48x33x33cm.