Duits eikenhouten Grunderzeit nachtkastje ca. 1880 met zwart marmeren blad. In goede staat 80x42x38cm.
Duitse eikenhouten bureaustoel ca. 1900 met originele bruin lederen bekleding in goede originele staat 94x63x57cm.
Eikenhouten halve-maan tafeltje met jalouzie-deurtjes in Louis Seize stijl 20e eeuw (krimpscheur) 68x67x33cm. Cond.: R-G
Kleine 17e-18e eeuwse Hollandse eikenhouten handgestoken kist met Duits 18e eeuws beslag 59x67x35cm. Cond.: G
Oude eikenhouten wandgarderobe 1e helft 20e eeuw met snijwerk en koperen haken (1 beschadigd). In goede originele staat 30x96x21cm. Cond.: G
Mahoniehouten kappers-stoel met hoofdsteun ca. 1900, in originele staat 108x77x66cm. Cond.: G
Notenhout fineer halspiegel ca. 1840. Lichte fineerschade aan de zijkant 159x87cm. Cond.: R
Moderne houten ladenkast met 4-lades in chello-vorm 21e eeuw in goede staat 170x88x35cm.
Aparte moderne stoel in de vorm van een plateau-schoen 21e eeuw in goede staat 103x90x43cm.
Vroege Engelse eikenhouten kist 17e/18e eeuw met handgestoken panelen, slot mist. In goede originele staat 68x47x104cm.
Mahoniehouten bijzettafeltje ca. 1880 Louis Philippe in goede staat 78x73x48cm.
Deense vintage Sibast pallisander eethoek met uittrek-tafel en 6 stoelen in uitstekende staat 77x96x210cm. en 94x53x43cm.
Omgebouwde 18e eeuwse eikenhouten kist. Deksel is vast en met 2 deurtjes voor 70x98x57cm. Cond.: G
Moderne. met rode stof beklede, bank met houten poten in zeer goede staat 90x85x180cm.
Twee zwarte biedermeier voltaires ca. 1870, 1x gaaf en 1x stoffering beschadigd 113x66x74cm. Cond.: R-G
Oude Hollandse kussenkast met lades en ranken 2e helft 20e eeuw van eikenhout met pallisander. Uitneembaar 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 184x170x61cm.
Zeer groot massief eikenhouten schrijfbureau met lade, deuren en ordnersysteem (handarbeid) 2e helft 20e eeuw in goede staat 75x220x100cm.
Zwaar massief eikenhouten 4-deurs dressoir (handarbeid) 2e helft 20e eeuw in goede staat 91x52x200cm.
Hollands barok hangvitrine kastje van eikenhout 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 67x67x17cm.
Engelse mahoniehouten klaptafel 19e eeuw met koperen wieltjes in goede originele staat 116x94x72cm.
Bordeaux rode lederen draaifauteuille met verstelbare rugleuning. In zeer goede staat. 107x80x78cm.
Bordeaux rode lederen draaifauteuille met verstelbare rugleuning. In zeer goede staat. 107x80x78cm.
Grenenhouten 19e eeuws kindertafeltje met lade in goede originele staat 50x60x40cm.
Vroeg biedermeier naaitafel met mahonie fineer en wolzak. Was ingelegd met koperdraad (boulle techniek), groot gedeelte daarvan mist, verder in goede staat ca. 1830 77x51x33cm.
Goudkleurige stuckwerk spiegel 19e eeuw in rococo stijl. Stuk af (bijgewerkt en overgechilderd) 82x60cm. Cond.: R
Oude Hollandse wortelnoten hangvitrine 2e helft 20e eeuw in goede staat 52x58x18cm.
Schitterende biedermeier 8-kantige mahoniehouten coulissentafel met 1 extra blad ca. 1830. Lichte fineerschade bij 4-spant poot 73x142x188cm. Cond.: R-G
Zes antieke eikenhouten Mechelse stoelen met leeuwenkoppen, velours stoffering en koperen nagels. In zeer goede staat 98x50x55cm.
Rond goudkleurig bijzettafeltje met marmeren blad 2e helft 20e eeuw in klassieke stijl. In goede staat 71x38cm.
Hoge goudkleurige piedestal met zwart marmeren blad 2e helft 20e eeuw in klassieke stijl, in goede staat 105x32x32cm.
Engelse eikenhouten bijzettafel ca. 1910 met Queen Anne poten en etage. In goede originele staat 66xø68cm.
Engelse eikenhouten bijzettafel ca. 1910 met Queen Anne poten en etage. In goede originele staat 68xø50cm.
Hollandse wortelnoten fineer vitrine-opzetkast ca. 1880. In Louis Quinze stijl met origineel beslag, klauwpoten en mooi snijwerk. In goede originele staat 223x130x45cm.
Oude Louis Quinze stijl stoel met petit point stoffering 2e helft 20e eeuw in goede staat 85x58x60cm.
Grote 19e eeuwse mahoniehouten ovale spiegel in goede originele staat 110x80cm.
Grote antieke spiegel met zwarte lijst (lichte beschadiging) 100x84cm. Cond.: R
Eikenhouten gestoken 19e eeuwse Kredens met handgestoken panelen (10x) met deurtjes en klepdeksel, geheel staand op bolpoten. Panelen waarschijnlijk 17e eeuw 80x95x50cm. Cond.: G
Twee mahoniehouten nachtkastjes ca. 1910 met intarsia en origineel beslag in goede originele staat 72x39x41cm. Cond.: G
Prachtige 18e eeuwse Hollandse eikenhouten barok-commode met origineel beslag in zeer goede originele staat 79x56x88cm.
Barokspiegel met restvergulding ca. 1800 (of ouder) in originele staat. Spiegel (of mediallon) onder mist 52x37cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse Twentse dekenkist, voorzijde gekerft met origineel slot en binnenvakken. In zeer goede originele staat 85x71x173cm.
Prachtige Engelse 19e eeuwse eiken met mahoniehouten eethoek met bandintarsia op het blad. Tafel uittrekbaar, palisander en notenfineer. Stoelen van eiken met lederen bekleding. Getorste poten. Alles ...
Oude eikenhouten naaibox ca. 1940 in goede originele staat 55x57x28cm.
Oud mahoniehouten halve-maan tafeltje met lade 2e helft 20e eeuw in redelijk tot goede staat 67x63x35cm.
Prachtige 19e eeuwse Hollandse eikenhout met noten baroktafel. Onderling verbonden getorste poten en snijwerk in zeer goede originele staat 75x62x128cm.
Grenenhouten vertico ca. 1880 Grunderzeit met opstand (geloogd), oude wormbeval 174x103x45cm. Cond.: R(zonder opstand 100 cm. hoog)
Oude eikenhouten Franse 3-laden commode 1e helft 20e eeuw in goede staat 76x79x45cm.
Kleine eikenhouten Twents dekenkist ca. 1900 met gekerfte voorzijde in goede staat 68x119x56cm.
Twee 19e eeuwse Hollandse barokstijl eiken armleunstoelen met creme-lederen bekleding en leeuwen op de armleuning. 88x52x58cm. Cond.: G
Biedermeier stijl kersenhouten voetenbank met bioedermeier bekleding, 21e eeuw, mooie kwaliteit, in goede nieuwstaat 49x46x35cm.,
Drie antieke Hollandse notenhouten Willem 3 stoelen, in goede originele staat, ca. 1860, 100x60x48cm.
Drie antieke notenhouten Biedermeier stoelen, ca. 1840, in goede originele staat. 92x50x45cm.
Antieke vroeg Biedermeier mahoniehouten salontafel, ca. 1830, in slechte staat (fineerschade). 76xø112cm.
Mahoniehout fineer 19e eeuwse 2-laden commode (op eiken). Met vuurverguld bronzen beslag. Gebogen front, poten en blad. In goede originele staat 73x79x44cm.
Antieke Louis Seize-stijl eiken rolluik penantkast, ca. 1900, In goede originele staat. 83x43x107cm.
Prachtige Duitse eikenhouten uitneembare 1-deurs barokkast met lade, midden 18e eeuw met intarsia in de deur. Putti en ranken op de lijsten. Geheel staand op bolpoten, in zeer goede originele staat 20...
Grote Hollandse antieke uitneembare mahoniehout fineer linnenkast met schappen en lades, ca. 1850,in goede originele staat. 200x156x53cm.
Zes oude aluminium Castelli design kantoorstoelen met 2 armleuningen. In goede originele staat. 78x56x57cm.
Gestoffeerde armleun fauteuille, ca.1980, met aan de zijkanten webbing, het hout geheel in Bamboo look, 100x80x75cm., Cond.:G
Oude grenenhouten armleunstoel in Biedermeier stijl 2e helft 20e eeuw 98x53x60cm. Cond.: G
Grote mahoniehouten fineer 3-deurs Louis Philip linnenkast ca. 1870 uitneembaar. Met 3 lades en spiegel in goede originele staat 245x210x50cm.
Duitse Biedermeier eikenhouten schrijfsecretaire, deels massief/ deels gefineerd. In goede originele staat 115x60x106cm.
Notenhouten piano ca. 1880, Carl Ecke Berlin, Grunderzeit in goede originele staat 130x150x68cm.
Zeer grote antieke notenhouten wand-kapstok in goede originele staat 100x124x40cm.
Aparte vruchtenhouten 3-laden commode met gesneden koppen en volle zuilen. in goede originele staat (lichte wormbeval) 95x110x62cm. Cond.: R-G
Kerkelijke 19e eeuwse eikenhouten/standaard-houder. Neogothische stijl. Stukjes lijst er los bij, 82x45x45cm. Cond.: G
Eikenhouten ladenkast (tekenaarskast) ca. 1900. In goede (recentelijk gerestaureerde) staat met 9 lades 90x86x121cm.
Mahonie houten wandtafel, 2e helft 20e eeuw, met roldeuren. In Louis-Seize stijl. 68x68x35cm. Cond.:G
Eikenhouten fineer boekenkast ca. 1920 met vgeslepen glazen deuren en snijwerk op de panelen. In redelijke originele staat 188x155x42cm. Cond.: R
Oude eikenhouten hoekkast 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 186x102x57cm.
Oude Hollandse eikenhouten Louis Quinze stijl secretaire 2e helft 20e eeuw met origineel beslag. In goede originele staat 102x77x50cm.
Oude Hollandse eikenhouten Louis Quinze stijl commode 2e helft 20e eeuw met origineel beslag. In redelijke originele staat 77x92x48cm.
Kleine oude eikenhouten dressoir 2e helft 20e eeuw in redelijke staat 77x104x44cm.
Franse eikenhouten buffetkast ca. 1880 met mooie opzet. Met etages, zuilen en facetgeslepen spiegels. In zeer goede originele staat 224x127x50cm.
Oud eikenhouten bankje in klassieke stijl met deurtje 2e helft 20e eeuw in goede staat 77x102x47cm.
Oude mahoniehouten boekenkast met 2 glazen deurtjes onderin 2e helft 20e eeuw in goede staat 197x80x37cm.
Klassiek eikenhouten flessenpoot bijzettafeltje ca. 1900 gemaakt van massief eiken 52,5x54,5x70cm.
Engels mahoniehouten rolbureau ca. 1900 met uitschuifbare bladen, 9 lades en taps toelopende poten in goede originele staat 104x84x152cm.
Engelse toilettaqfel.l, ca. 1900, mahonby deels gefineerd, met bandintarsia, staand op viet taps toelopende poten met bronzen wielen.,bovendeel voorzien van twee loades en een ovale kantelbare spiegel...
Naaitafel, midden 19e eeuw, geschulpt geëboniseerd hout opklapbaar deksel waarop inlegwerk en een voorstelling van twee vogels op een tak, onder deksel garenrollen en 6 vakjes waarvan 5 met deksel, b...
Noord Duitse eikenhouten vitrinekast ca. 1880 Grunderzeit. Uitneembaar met schappen in zeer goede staat 200x158x56cm. Cond.: G