Antieke beschilderde 19e eeuwse hoekkast met schappen (Duitsland of Zweden) in goede staat 176x91x46cm. Cond.: G
Grote barok sieraden-toon vitrine midden 20e eeuw. Goudkleurig, compleet uitgesneden met 8 schuiflades en overal met geslepen glas. Vitrine is iets doorgebogen. 102x250x65cm. Cond.: G
Mahoniehouten naaitafel ca. 1860-1870 staand op 4-spant met volle zuilen. Naaitafel heeft aan de onderkant een schuiflade. onder de klep zitten diverse vakken en een uitneembare lade. Grote spiegel aa...
Oude tweepersoons bruin lederen Chesterfield bank met knopen en kopernagels, 20e eeuw. Leer met lichte cracele 70x150x80cm. Cond.: G
Oude Art Deco theewagen op wieltjes(30-er - 40-er jaren) van beukenhout met glasplaat. 72x89x44cm. Cond.: G
Antieke eikenhouten cilinder schrijftafel ca. 1900 op gedraaide poten met 6 lades en 3 vakken. Uitschuifbaar schrijfblad in zeer goede staat 131x112x78cm.
Vroeg 18e eeuws massief eikenhouten dressoir met smeedijzeren beslag. Twee grote deuren en 1 kleine deur. Bijzonder stuk 103x152x58cm. Cond.: G
Antieke brede eikenhouten linnenkast ca. 1900 staande op robuuste bolpoten 231x221x40cm. Cond.: G
Mahoniehouten Frans buffetkastje met spiegelopzet ca. 1870. Onderstuk met 2 lades en 2 deuren. Bovenstuk is rijkelijk versierd met krullenknopjes, 2 spiegels en een uitgewerkte kroon 192x130x55cm. Con...
Oude eikenhouten eethoek 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat met 4 armleunstoelen met rattan vlechtwerk 72xø118cm. en 71x48x61cm. Cond.: G
Antieke mahoniehout fineer Biedermeier secretaire Holland ca. 1880. Binnenwerk zonder lades, ongerestaureerd (beschadigd) 203x105x48cm. Cond.: M
Oud Chinees altaarkastje met mooi snijwerk in de deurtjes etc, Mooi balkon 20e eeuw 77x67x45cm. Cond.: G
Eikenhouten open boekenkast deels 19e eeuw met gebeeldhouwde koppen en 2 kapitellen. Bovenin de koplijst zit een lade verborgen 200x130x25cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse iepenhouten Windsor-stoel met hoge rugleuning. Prachtige patina 113x68x76cm. Cond.: G
Grote oude Chinese sidetable met 2 schuiven en 2 deurtjes 20e eeuw in zeer goede staat 83x164x50cm. Cond.: G
Kleine mahoniehout gefineerde Louis Quinze commode met inlegwerk en bronzen ornamenten 21e eeuw 70x52x35cm. Cond.: G
Kleine mahoniehout gefineerde Louis Quinze commode met inlegwerk en bronzen ornamenten 21e eeuw 70x52x35cm. Cond.: G
3 Delen Hindeloopen. 2x Armstoel met rieten zitting en 1x opklapbare geschulpte tafel (voor- en achterzijde beschilderd) in zeer goede staat. 111x50x55cm. en 72x76x59cm. Cond.: G
Antieke 18e eeuwse Franse tafel (bakkerstafel) met 2 schuiflades, in goede staat 76x72x141cm. Massief vruchtenhout Cond.: G
Wortelnoten barok schuine klep secretaire met keldertje Hollands ca 1920-1930. geheel staand op twee klauwpoten. Binnenwerk met diverse lades, waarvan 6 zichtbaar en 6 geheime. Achter het deurtje zit ...
Eikenhouten partnerdesk ca. 1920. 2-Zijdig met laden en deurtjes. Rijkelijk versierd met snijwerk 154x93x77cm. Cond.: G
Bijzondere 19e eeuwse Biedermeier mahoniehouten armleunstoel met snijwerk in de rugleuning, armleuning en voorste poten. 95x63x55cm. Cond.: G
Kleine Biedermeier mahoniehouten fineer tafel ca. 1840. Lichte fineerschade 70xø89cm. Cond.: G