Mooie vuurvergulde bronzen Directoire pendule met Griekse vrouw en kind in bloemenmand. Frankrijk. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 39 x 34 x 12 cm. In goede ong...
Antieke en zeer grote compositie metalen klok met petroleumlamp. Frankrijk. Circa 1900. Griekse dame bij Korinthische zuil. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 106 cm. In goede sta...
18e Eeuws Zwitserse Neuchatel wandklok met console. Klok met spillegang, messing beslag, en groene polychromie. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 92 cm. In goede staat.
Antiek 3-delig Frans klokkenstel van Carrara marmer, voorzien van bronzen versieringen. Circa 1890. Louis Seize-stijl. Met origineel achtdaags Japyj Freres uurwerk met halfuur-slag en veerslinger. Afm...
Antieke, vuurvergulde en gebruneerde bronzen directoire pendule met twee fonteinen en putti in boot. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 44 x 26 x 12 cm. In zeer goede staat.
Antieke Franse bolpendule met putti en hoorn des overvloeds. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten balkon vrijslinger met messing pronkbeslag en Lenzkirch uurwerk nr. 507986. Weekloper met halfuur-slag. Afmeting: 78 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Cercle Tournant klok met tijd + datumaanduiding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + enchappement. Verguld brons + rood marmeren basement. Thiery a Paris. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Hollandse jugendstil Willem Penaat vrijslingerklok met wijzerplaat van messing. Circa 1910. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Weense 2-gewichten snaarregulateur, met halve zuilen en snijwerk. Kroon niet origineel. Circa 1880. Functies niet getest. Afmeting: 133 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Zwitserse rococo Neuchatel console klok met dubbel bel en wekker. Circa 1780. Slagwerk mechanisme mist. (incompleet uurwerk loopt). Originele polychromie. Afmeting: 87 cm. In redelijke staat...
Antieke Franse pendule met porselein. Circa 1880. Compositie metaal verguld. Porselein is gaaf. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Antieke Frans gebruneerde bronzen Charles Dix pendule met windhond. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Antieke Franse Louis Philippe pendule onder originele glazen stolp. Albast. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 45 x 36 x 17cm. In goede staat.
Antieke Junghans Ato magneet pendule onder glazen stolp. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
18e Eeuws Amsterdams staand horloge. Wortelnoten. Martinus Klok Amsterdam. Uurwerk met dagaanduiding, seconden, datumaanduiding en maanstand. Slagwerk op twee bellen. Houtgesneden poppen. Afmeting: H ...
Vroeg 19e eeuwse Franse, bronzen directoire pendule met twee kinder etc. Uurwerk zit los. Achter deksel niet origineel. Klok behoeft aandacht. Afmeting: 30 x 30 x 11 cm. In redelijke staat.
Hollandse Jugendstil stijl Royal Goedewaagen platelen klok. Circa 1980. Quartz uurwerk. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Duitse staande klok van notenhout. Merk: Dufa. Art Deco. Circa 1920. Voorzien van messing wijzerplaat, gewichten en slinger. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: H 195 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse Lenzkirch tafelklok van notenhout. Met verguld bronzen beslag. Lenzkirch A.U.G. 849650. Weekloper met halfuur-slag. Met originele sleutel. Afmeting: H 40,5 cm. In goede staat.
Nederlandse wortelnoten Wuba tafelklok met maanstand en bronzen montuur. Weekloper met halfuur-slag. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse, houtgestoken cartelklok met faunkop. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Oude reiswekker van messing, met emaille plaquettes, kalender en secondenaanduiding. 20e Eeuw. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 15 x 10 x 8 cm. In goede staat.
Antiek en zeldzaam Frans Carrara marmeren lyra pendulestel met kandelaren. Circa 1870. Met compositie metalen vergulde putti's en ranken. Louis Seize stijl. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinge...
Duitse notenhout met messing Circle Tournant (Kienzle) wandklok met batterij functie. Naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 cm. In goede staat.
19e Eeuws Engelse staande klok van mahoniehout, met intarsia. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, maanstand, seconden + dagaanduiding. W.T. Leis Haslingden. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.
Antieke messing pendule bestemd voor de Oosterse/Perzische markt. Figuren te paard + draken en floraal decor. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Antieke Franse ossenoog wandklok. Oeil de Boeuf. Met parelmoer inleg. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1870. Afmeting: 62 x 48 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen pendule met vissende jongen. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten pendule met intarsia. Circa 1920. Weekloper, halfuur-slag op gong. Afmeting: 25 x 45 x 15 cm. In goede staat.
Antieke penduleset van bronskleurig metaal en marmeren basement. Art Deco. Frankrijk. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 24 - 34 cm. In goede staat.
Oud Hollandse Friese stoelklok met wekkerfunctie. Polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Oud Hollandse Friese stoelklok met wekker. 20e Eeuw. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Engelse Tournant wereldglobe klok van messing. Tweede helft 20e eeuw. Globus zakt aan metalen spiraal naar benden (defect). Afmeting: 67 cm. Verder in goede staat.
Drie antieke Schwarzwalder klokken. Bestaande uit: 1x Bismarck klok. 2x Porseleinen klok. Porselein beschadigd. Uurwerken goed. Afmeting: 20 - 58 cm.
Twee antiek marmeren pendules. Frankrijk. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Enkele minimale chips in marmer, verder in goede staat. Afmeting: 38 - 40 cm.
19e Eeuws Frans Carrara marmeren klokkenstel met putti en rozenranken (messing). Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + enchappement. Afmeting: 32 - 40 cm. In goede staat.
Vergulde bronzen Louis Philippe pendule. Frankrijk. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Lijmresten op achterkant. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Antieke Franse comtoise met vergulde feuille + gave emaille wijzerplaat, vouwslinger en spillegang. Circa 1820. Afmeting: 38 x 26 x 17 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise met spillegang, vouwslinger + vergulde feuille en emaille wijzerplaat (twee plekjes). Afmeting: 39 x 27 x 17 cm. In goede staat.
Antiek Frans marmeren Louis Seize pendule met antiek uurwerk, touwtjesslinger (huwelijk). Behoeft aandacht. Afmeting: 49 cm. In redelijke staat.
Vroeg 19e eeuwse Friese staartklok van eikenhout, met origineel beschilderde wijzerplaat, wekker en latoen koperen spiegels. Afmeting: 139 cm. In goede staat.
Zwitserse Neuchatelklok op console. Mechanisch. Gemerkt Schmidt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 68 cm. In goede staat.
Kleine wortelnoten tafelklok met bronzen versiering en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Friese kortstaartklok met maanstand. Gemaakt uit iepenhout. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 cm. In goede staat.
18e Eeuws Engels staande klok van eikenhout. Originele 1 wijzer, Eén-daags uurwerk. Tho Nichols Oundle. Afmeting: H 194 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws eikenhouten Friese staartklok met houten poppen en wekker. Afmeting: 145 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Gründerzeit wekkerklok met speelwerk. Notenhout. Circa 1900. Verlijming laat los. Afmeting: 46 cm. In goede staat.