18e eeuwse Franse messing lantaarnklok met wekker en spillegang. Afmeting: H 40 x B 15 x L 17 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en mooie beschilderde wijzerplaat. Afmeting: 136 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker, bruidskrans en mooie beschilderde wijzerplaat. Afmeting: 153 cm. In goede staat.
Antieke Franse zwart marmeren pendule met floraal decor. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 29,5 x 36 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Franse zwart marmeren klok. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Beschadiging ornament, pootjes. Afmeting: 45 - 46 cm. Verder in goede staat.
Duitse mechanische messing Herinle scheepsklok. Verzilverde wijzerplaat. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 x Ø 21 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws Frans Louis Seize pendule uurwerk met kwartier-slag op twee bellen en datum aanduiding. Alle functies getest. Afmeting: Ø 16,5 x 10 cm. inbouwlengte. In goede staat.
Antieke houten geëboniseerde Franse datumpendule met doorlopende kalender, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1880. Alle functies getest. Afmeting: 44 x 32 x 16 cm. In goede staat.
Antieke Franse brons vergulde Charles Dix pendule. Vrouw met lyra. Achtdaags-uurwerk, Halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde messing glaspendule met kwikslinger. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Gemaakt voor Blackstar & Frost New York. Afmeting: 25,5 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten pubklok met snek uurwerk. London. Circa 1900. Afmeting: 15 x Ø 37 cm. In goede staat.
Antiek verguld houten zonneklokje met achtdaags stil uurwerk. Circa 1900. Afmeting: Ø 50 cm. In goede staat.
Art Deco Amsterdamse School-stijl Hollandse pendule. Circa 1930. Wortelnoten met coromandelhout en eikenhout. Halfuur-slag op veerslinger. Afmeting: 26 x 38 x 15 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten Junghans tafelklok met wekker. Circa 1900. Drie rozetten missen. Afmeting: 50 cm. In redelijk/goede staat.
Notenhouten Warmink tafelklok met notenhouten wandconsole. Halfuur-slag + maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 29 cm. Console: 23 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehoute Bracketklok met dubbele snek. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Silent Strike functie. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker. In goede originele staat. Afmeting: 143 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Weense regulateur met bruidskrans. Circa 1870. Wijzerplaat beschadigd. Klokkast overgebeitst. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 120 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Hollandse Friese stoelklok met wekker. Vergulding overgeschilderd. Afmeting: 73 cm. Verder in goede staat.
Antieke Duitse mahoniehouten Pfeilkreuz tafelklok met vergulde bronzen versieringen. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Antieke Duitse houten tafelklok met Barok-front. Circa 1900. Weekloper, halfuur-slag op bel. Eigenbouw? Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse handbeschilderde blikken wandklok. Weekloper, stil uurwerk, met touwtjesslinger. Afmeting: 39 x 13 x 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse klok met emaille wijzerplaat. Met kwartierslag op drie bellen. Groot uurwerk. 40x17x24cm. In goede staat.
Kleine mahoniehouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Amerikaanse gietijzeren klok met bewegende ogen. Zitten er los in? 20e Eeuw. Afmeting: 43 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Pfeilkreuz tafelklok met Korintische zuilen. Weekloper met halfuur-slag op gongspiraal. Circa 1900. Afmeting: 44 x 34 x 20 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten staande klok. Uurwerk met halfuur-slag op vijf gongstaven. Gemerkt Dufa. Circa 1930. Afmeting: H 200 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten staande klok met facet geslepen glas en halfuur-slag op vier gongstaven. Circa 1920. Ongemerkt uurwerk. Afmeting: H 210 cm. In goede staat.
Antieke Franse onyx pendule met compositie metalen figuur. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuurslag, veerslinger. Enkele chips. Afmeting: 52 cm. Bel en sleutel missen. Verder in goede staat.
Kleine antieke eikenhouten staande klok. Jugendstil. 1910. Met houtgestoken sierlijsten. Weekloper, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 136 cm. In goede staat.
Antieke Delftse Fayence kleine staande klok. Circa 1920. Met later mechanisch uurwerk. Gemerkt PS 554 16. Kleine randschade bij omranding uurwerk . Afmeting: H 51 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse stations comtoise met centrale secondenwijzer, halfuur-slag, albasten wijzerplaat en emaille cartouches. Afmeting: 46 x 29 x 20 cm. In goede staat.
Oude mahoniehouten Friese staartklok met datum en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Poppen missen. Afmeting: 128 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit regulateur met Pfeilkreuz uurwerk. Circa 1890. Afmeting: 93 cm. In goed staat.
Duitse geëboniseerde Junghans Gründerzeit tafelklok met messing beslag. Circa 1900. Scharnier deur afgebroken. Weekloper, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 43 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur. Gemerkt B + W. Circa 1890. Kroon en tollen niet origineel. Afmeting: 100 cm. In redelijke staat.
Antieke zwart marmeren Franse pendule met onyx. Wijzerplaat gesigneerd G. Koelink, Enschede. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse zwart marmeren pendule met florale graveringen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Minimale chip. Afmeting: 33 x 49 x 13 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang + pronkslinger. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 47 x 19 x 35 cm. In redelijke staat.
Antieke 19e eeuwse geëboniseerde mahoniehouten portaalklok. Gesigneerd Bouillon. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Uurwerk behoeft reiniging. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Zeer groot antiek zwart marmeren pendulestel met compositie metaal. Circa 1860. Nieuw goud gekleurd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 53 x 62 x 21cm. Totaal 64 cm. In goede staa...
Antieke Duitse eikenhouten staande klok, circa 1915. Met messing slinger, gewichten en wijzerplaat. Weekloper met halfuurslag. Afmeting: 198 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren pendule met compositie metalen figuur. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Originele 18e eeuwse Franse haantjes comtoise met spillegang en peerslinger. Lichte craquelé in wijzerplaat. Annotatie 1798. Afmeting: 38 x 24 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Franse handbeschilderde porseleinen palet klok met stil uurwerk. Circa 1880. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Drie-delig Frans keramieken Jugendstil klokkenstel. Circa 1900. Achtdaags stil uurwerk. Glaasje kapot. Floraal decor, rood/goud glazuur. Afmeting: 31 - 49 cm. In goede staat.
Kleine handbeschilderde Friese stoelklok. 20e Eeuw. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen pendule. Nieuwere vergulding man met kruis. Met tekst 'de Fence de Chasse'. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 34 x 43 x 12 cm. In goede staat.