Diese Webseite verwendet Cookies

45. Juliveiling 2020

Versteigerung am Donnerstag, 2. Juli 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Venetiaans glazen wandklok 3644
Venetiaans glazen wandklok
Startpreis 50 EUR
Verkauft
19e Eeuwse schilderij-klok 3645
19e Eeuwse schilderij-klok

Ergebnis:

600 EUR

Franse wit-marmeren pendule 3646
Franse wit-marmeren pendule
Startpreis 300 EUR
Vergulde cloisonne klok 3647
Vergulde cloisonne klok
Startpreis 200 EUR
Antieke schoolklok, 1900 3648
Antieke schoolklok, 1900
Startpreis 50 EUR
Schwarzwalder wandklok 3649
Schwarzwalder wandklok
Startpreis 150 EUR
Verkauft
Boulle klok 3650
Boulle klok

Ergebnis:

225 EUR

Verkauft
Franse pendule, 1840 3651
Franse pendule, 1840

Ergebnis:

325 EUR

Verkauft
Engelse staande klok 3652
Engelse staande klok

Ergebnis:

500 EUR

Verkauft
3-Delig pendule stel, 1870 3653
3-Delig pendule stel, 1870

Ergebnis:

275 EUR

Engelse hoodklok 3654
Engelse hoodklok
Startpreis 200 EUR
Verkauft
Engelse staande klok 3655
Engelse staande klok

Ergebnis:

180 EUR

Verkauft
Schwarzwalder rozenklok 3656
Schwarzwalder rozenklok

Ergebnis:

55 EUR

Verkauft
3-Delig Frans klokkenstel, 1900 3657
3-Delig Frans klokkenstel, 1900

Ergebnis:

325 EUR

Verkauft
Friese stoelklok 3658
Friese stoelklok

Ergebnis:

130 EUR

Verkauft
Engelse staande klok 3659
Engelse staande klok

Ergebnis:

180 EUR

Verkauft
Schwarzwalder klok 3660
Schwarzwalder klok

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Schwarzwalder klok 3661
Schwarzwalder klok

Ergebnis:

25 EUR

Staande klok 3662
Staande klok
Startpreis 70 EUR