Diese Webseite verwendet Cookies

24. Aprilveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 10. April 2015 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Zaagklok 3524
Zaagklok
Startpreis 225 EUR
Verkauft
Art Deco klokkenstel 3525
Art Deco klokkenstel

Ergebnis:

110 EUR

Pendule met edelman 3526
Pendule met edelman
Startpreis 90 EUR
Franse pendule 3527
Franse pendule
Startpreis 250 EUR
Verkauft
Tafelklok, kalender 3528
Tafelklok, kalender

Ergebnis:

250 EUR

Verkauft
Porseleinen zuilenpendule 3529
Porseleinen zuilenpendule

Ergebnis:

120 EUR

Verkauft
Onyx pendule met leeuw 3530
Onyx pendule met leeuw

Ergebnis:

100 EUR

3-Delig klokkenstel 3531
3-Delig klokkenstel
Startpreis 130 EUR
Verkauft
Tafelklok zwart/goud 3532
Tafelklok zwart/goud

Ergebnis:

115 EUR

Pendule 3533
Pendule
Startpreis 2.000 EUR
Verkauft
Grote regelateur 3534
Grote regelateur

Ergebnis:

120 EUR

Verkauft
Romantische pendule ca. 1870 3535
Romantische pendule ca. 1870

Ergebnis:

120 EUR

Reiswekker met slinger 3536
Reiswekker met slinger
Startpreis 100 EUR
Reiswekker met bel 3537
Reiswekker met bel
Startpreis 220 EUR
Verkauft
Noten Warmink tafelklok 3538
Noten Warmink tafelklok

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
Marmeren zuilenpendule 3539
Marmeren zuilenpendule

Ergebnis:

200 EUR

Verkauft
3-Delig pendulestel 3540
3-Delig pendulestel

Ergebnis:

325 EUR

Ingelegde tafelpendule 3541
Ingelegde tafelpendule
Startpreis 150 EUR
Verkauft
Defecte pendule 3542
Defecte pendule

Ergebnis:

390 EUR

Verkauft
Beschilderde staartklok 3543
Beschilderde staartklok

Ergebnis:

140 EUR

Friese staartklok 3544
Friese staartklok
Startpreis 150 EUR
Art Deco pendule 3545
Art Deco pendule
Startpreis 60 EUR
Verkauft
Lyra pendule, ingelegd 3546
Lyra pendule, ingelegd

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
Klok console 3547
Klok console

Ergebnis:

200 EUR