Diese Webseite verwendet Cookies

16. Aprilveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 19. April 2013 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Amsterdams staand horloge 3500
Amsterdams staand horloge

Ergebnis:

7.000 EUR

Verkauft
Lantaarnklok 3541
Lantaarnklok

Ergebnis:

4.000 EUR

Verkauft
Pendule met kameel 3501
Pendule met kameel

Ergebnis:

3.000 EUR

Verkauft
Amsterdams staande klok 3504
Amsterdams staande klok

Ergebnis:

1.800 EUR

Verkauft
Empire pendule 3602
Empire pendule

Ergebnis:

1.300 EUR

Verkauft
Regelateur met brons 3574
Regelateur met brons

Ergebnis:

1.000 EUR

Verkauft
Klok, 18e eeuw 3542
Klok, 18e eeuw

Ergebnis:

950 EUR

Verkauft
Vuurvergulde pendule 3521
Vuurvergulde pendule

Ergebnis:

650 EUR

Verkauft
Staande klok ca. 1800 3564
Staande klok ca. 1800

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
Skeletklok, verguld 3550
Skeletklok, verguld

Ergebnis:

550 EUR

Verkauft
Weense regelateur 3505
Weense regelateur

Ergebnis:

500 EUR

Verkauft
Staande klok WM 3510
Staande klok WM

Ergebnis:

500 EUR

Verkauft
Friese staartklok 3513
Friese staartklok

Ergebnis:

450 EUR

Verkauft
Frans klokje, deels Limoges 3534
Frans klokje, deels Limoges

Ergebnis:

450 EUR

Verkauft
Vuurvergulde pendule, vrouw 3546
Vuurvergulde pendule, vrouw

Ergebnis:

425 EUR

Verkauft
Engelse staande klok 3509
Engelse staande klok

Ergebnis:

400 EUR

Verkauft
Klok, Notre Dame 3573
Klok, Notre Dame

Ergebnis:

400 EUR

Verkauft
Vuurvergulde pendule 3584
Vuurvergulde pendule

Ergebnis:

400 EUR

Verkauft
Klokkenstel 3-delig 3524
Klokkenstel 3-delig

Ergebnis:

350 EUR

Verkauft
Vuurvergulde pendule 3558
Vuurvergulde pendule

Ergebnis:

350 EUR

Verkauft
Koekkoeks klok 3579
Koekkoeks klok

Ergebnis:

300 EUR

Verkauft
Bronzen klokkenstel 3566
Bronzen klokkenstel

Ergebnis:

250 EUR

Verkauft
Porseleinen klok 3599
Porseleinen klok

Ergebnis:

250 EUR

Verkauft
Grijs pendulestel 3598
Grijs pendulestel

Ergebnis:

230 EUR