Franse Haancomtoise 18e eeuws met spillegang en peerslinger(minimale beschadigingen wijzerplaat) 39x24x15cm Cond:G
Antieke Franse kolompendule omstreeks 1820 met 8 daags uurwerk en halfuurslag, florale intarsia (lichte restauraties) 49cm Cond:R/G
Duitse notenhouten staande klok, halfuurslag met 7 hamers op staaf ca. 1930, gemerkt "K" in goede originele staat 200cm.
Grote Friese stoelklok 18e-19e eeuw in zeer goede originele staat (los onderdeel uurwerk erbij) 73cm. Cond.: G
Franse marmeren Art Nouveau pendulestel omstreeks 1900 (drie soorten natuursteen) gemerkt: G. Allion Pontoise met bronzen ornamenten en druivenranken, 8 daags uurwerk halfuurslag 21-35cm Cond:G
Antieke Franse figuren pendule met vergulding, omstreeks 1870, voorstelling vissend meisje(compositiemetaal) 8 daags uurwerk met halfuurslag, 33x39x14cm Cond:G
Kleine Friese stoelklok omstreeks 1880(zonder gewichten en slinger) 38cm Cond:R
Franse comtoise klok 19e eeuw met dagaanduiding, mooie gave Feulle en gave emaille wijzerplaat, 140x25x40cm Cond: G