Amsterdams staand horloge 18e eeuw met wortelnoten kast en eiken kap. maanstand, dagaanduiding, secondenaanduiding. Gesigneerd Benedictus del Campo (Amsterdam geb. 1700? - werkzaam ca. 1742). In onger...
Monumentale 19e eeuwse wit-marmeren Franse pendule met groot bronzen figuur, voorstellend een ruiter te paard met roofvogel. Gesigneerd Fratin. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag 89x51x23cm. Cond.:...
Zeldzame Duitse pendule ca. 1920 met 8-daags Lenzkirch uurwerk, gesigneerd O. Schimmelpfennig (Oswald) Berlin in goede staat 68x48x18cm.
Mahoniehouten Engelse staande klok, 19e eeuw, met 8-daags uurwerk, halfuurslag, seconden-en dag aanduiding. In goede originele staat. 204x50x25cm.
Prachtige grote vuurvergulde empire pendule met vaas. Fijn gedecoreerd met putti en acanthusbladeren ca. 1820. Origineel 8-daags uurwerk met touwtjesslinger. Vergulding is goed, alleen vuil. In goede ...
Franse vergulde bronzen wekkerklok ca. 1850 met bronzen voorwerpen erop gemonteerd en emaille wijzerplaat (Louis Seize stijl) (geen beschadigingen) 24x15x89cm. Cond.: G
Engelse staande klok met 8-daags uurwerk en mooie mahoniehout fineer kast. Geheel in goede staat. Prachtige beschilderde wijzerplaat (seconden- en dagaanduiding), J.H. Maughan Cateshead 234x53x23cm.
Prachtige grote tafelklok ca. 1900 met maanstand , halfuurslag, messing wijzerplaat met rocailles en gravering. Geëboniseerde kast. Geheel in goede staat 41x24x17cm.
Grote Franse vuurvergulde pendule ca. 1870 met voorstelling van vrouw en tortelduiven. Bevat 8-daags uuwerk met halfuurslag in goede staat 50x42x23cm.
Driedelig Frans pendulestel ca. 1870 in Empire stijl 2e periode. Gemaakt van marmer ne compositie metaal met vergulding (Sphinxen en adelaar met lauwerkrans). Bevat 8-daags uurwerk met veerslinger en ...
Prachtige Duitse eikenhouten Art Deco staande klok (3-gewichten) met Westminster uurwerk (Nummer 1125630), kwartierslag met speelrol en slagwerk met 8 hamers op 8 staven. Mooie wijzerplaat, gewichten ...
Grote antieke Franse roodmarmeren pendule ca. 1870 met figuur van zeeman op boeg (compositie metaal). Marmeren hoekje is gelijmd en bevat 8 daags uurwerk. 82x50x23cm. Cond.: G
Groot 19e eeuws uurwerk van een Boulle pendule (uurwerk incompleet), gesigneerd Gerrade. Vigner Horlogerie Rue Commines 7 Paris, tevens losse uurwerk-delen erbij. 14xø23cm. Cond.: R
Antieke Hollandse Friese staartklok met bruidskrans 19e eeuw. In goede staat met wekkerfunctie en eikenhouten kast 143x36x23cm.
Mooie antieke vergulde Jugendstil pendule met floraal decor, vrouwengezicht en vlinderslinger ca. 1910. bevat 8-daags uurwerk en halfuurslag. In goede originele staat 45cm.
Wortelnoten staande klok met Westminster uurwerk, 8 hamers op gong en kwartierslag. Fries model, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 215x40x23cm. Cond.: G
Oude wortelnoten staande klok (3-gewichter) 2e helft 20e eeuw van Warmink met kwartierslag en maanstand. Amsterdams model in zeer goede staat 190cm.
Grote Engelse wortelnoten tafelklok ca. 1960 met maanstand en bronzen ornamenten in goede staat 42x29x19cm.
Eikenhouten gestoken 18e eeuwse Luikse staande klok met tinnen wijzerplaat anno 1783. Het uurwerk is echter van een Schwarzwalder klok (dus niet origineel). Prachtige gestoken kast 255x45x30cm. Cond.:...
Zware messing reiswekker 19e eeuw met vuurvergulde wijzerplaat en facetgeslepen glas in zeer goede staat 12,5x7,5x6cm.
Antieke eikenhouten Friese staartklok 19e eeuw met origineel beschilderde wijzerplaat en wekkerfunctie 140x35x21cm. Cond.: G
Franse reiswekker ca. 1900 in originele foudraal met sleutel in goede staat (geen slagwerk) 12x10x9,5cm. Cond.: G
Driedelig Frans pendulestel ca. 1870 in Louis Seize stijl van wit marmer met 8-daags uurwerk en halfuurslag. Pendule mist glas en 1 coupe heeft gebroken pootje 42x20x11cm. en 14xø9cm. Cond.: R-G
Bronzen bewerkte reiswekker in Historisme stijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 17x10x9cm. Cond.: G
Grote oude Italiaanse klok 2e helft 20e eeuw van plated compositie metaal. Voorstellend een vrouw met harp op marmeren voet. Uurwerk zonder slagwerk 48x43x22cm. Cond.: G
Hollandse eikenhouten Friese staartklok met originele spiegel en uurwerk met wekkerfunctie. In goede originele staat 146x36x26cm.
Franse 19e eeuwse comtoise met harpslinger, voorstelling van druiventelers en paardenkar H.: 135cm. Cond.: G
Oude Engelse messing lantaarnklok 2e helft 20e eeuw "Tho Moore Ipswich" 36c15c20vm. Cond.: G
Prachtige Franse pendule ca. 1850 met twee wijndrinkende drinkebreoders en vergulde kast (plaquette centraal onder). Gave emaille wijzerplaat en 8-daags uurwerk met halfuurslag (touwtjesslinger) 46cm.
Leuke kleine wortelnoten console-klok 2e helft 20e eeuw in religieuze stijl met bronzen ornamenturen en eenvoudig uurwerk met opdraai-mechaniek 31x13x6cm. Cond.: G
Duitse reiswekker in houten gelakte kast met messing beslag ca. 1890, gemerkt B.P., in goede staat 16x11x8cm.
Oude Wuba zaagklok naar oud voorbeeld 2e helft 20e eeuw in goede staat 59cm.
Oude wortelnoten tafelklok 2e helft 20e eeuw met bronzen monturen, halfuurslag en maanstand. Gemerkt Joh. Duchesne Amsterdam. Halfuurslag op dubbele bel met twee hamers 30x28x15cm. Cond.: G
Zeer grote marmeren pendule met Brocot balans (zichtbaar) ca. 1870 en 8-daags uurwerk met halfuur slag (niet getest). Poten beschadigd (1 mist) en minimale chips van marmer 65x17x37cm. Cond.: R
Duitse notenhouten Junghans vrijslinger ca. 1890 met geëmailleerde wijzerplaat. In zeer goede originele staat 87x40x20cm.
Oude eikenhouten Frans Hermle tafelklok met maanstand, halfuurslag op dubbele bel en bronzen ornamenten 2e helft 20e eeuw 30x18x14cm.
Oude messing lantaarnklok 2e helft 20e eeuw met Franz Hermle uurwerk in goede staat. Slagwerk op grote en kleinere bel Cond.: G
Oude wortelnoten Friese staartklok 2e helft 20e eeuw met maanstand in goede staat 119cm.
Oude notenhouten zuilenpendule model Josephine, gemerkt Wuba 2e helft 20e eeuw. Bevat bronzen monturen en met halfuurslag op dubbele bel in goede staat 32x22x12cm.
Groot oud Art Deco marmeren klokkenstel ca. 1930 in goede originele staat. Bevat eenvoudig uurwerk zonder slag 25x45x11cm. en 16x13x9cm. Cond.: G
Oude Zwitserse Neuchatel stijl pendule met console ca. 1980, gemerkt Eluxa in goede staat 50x23x10cm.
Kleine pallisander tafelpendule met slinger ca. 1900 in goede staat 16x12,5x8cm.
Oude comtoise wandklok 2e helft 20e eeuw met emaille wijzerplaat en pronkslinger 160x36x20cm. Cond.: G
Oude wortelnoten Friese staartklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in goede staat 116cm.
Kleine oude Franse comtoise 2e helft 20e eeuw met harpslinger in goede staat 30x20x11cm.
Tafel-wekkerklok met notenhouten kast ca. 1900, gemerkt C.M. met 2 bellen, lade en secondenaanduiding 42x26x12cm. Cond.: G
Oude houtgesneden koekkoeksklok ca. 1950 met hertenkop in zeer goede staat (ongetest) 50x30x24cm.
Duitse Gustav Becker regelateur met slagwerk op 4 gongstaven, halfuurslag en notenhouten kast. Compleet en in goede staat 96cm.