Grote oude Italiaanse klok 2e helft 20e eeuw van plated compositie metaal. Voorstellend een vrouw met harp op marmeren voet. Uurwerk zonder slagwerk 48x43x22cm. Cond.: G
Hollandse eikenhouten Friese staartklok met originele spiegel en uurwerk met wekkerfunctie. In goede originele staat 146x36x26cm.
Franse 19e eeuwse comtoise met harpslinger, voorstelling van druiventelers en paardenkar H.: 135cm. Cond.: G
Oude Engelse messing lantaarnklok 2e helft 20e eeuw "Tho Moore Ipswich" 36c15c20vm. Cond.: G
Prachtige Franse pendule ca. 1850 met twee wijndrinkende drinkebreoders en vergulde kast (plaquette centraal onder). Gave emaille wijzerplaat en 8-daags uurwerk met halfuurslag (touwtjesslinger) 46cm.
Leuke kleine wortelnoten console-klok 2e helft 20e eeuw in religieuze stijl met bronzen ornamenturen en eenvoudig uurwerk met opdraai-mechaniek 31x13x6cm. Cond.: G
Duitse reiswekker in houten gelakte kast met messing beslag ca. 1890, gemerkt B.P., in goede staat 16x11x8cm.
Oude Wuba zaagklok naar oud voorbeeld 2e helft 20e eeuw in goede staat 59cm.
Oude wortelnoten tafelklok 2e helft 20e eeuw met bronzen monturen, halfuurslag en maanstand. Gemerkt Joh. Duchesne Amsterdam. Halfuurslag op dubbele bel met twee hamers 30x28x15cm. Cond.: G
Zeer grote marmeren pendule met Brocot balans (zichtbaar) ca. 1870 en 8-daags uurwerk met halfuur slag (niet getest). Poten beschadigd (1 mist) en minimale chips van marmer 65x17x37cm. Cond.: R
Duitse notenhouten Junghans vrijslinger ca. 1890 met geëmailleerde wijzerplaat. In zeer goede originele staat 87x40x20cm.
Oude eikenhouten Frans Hermle tafelklok met maanstand, halfuurslag op dubbele bel en bronzen ornamenten 2e helft 20e eeuw 30x18x14cm.
Oude messing lantaarnklok 2e helft 20e eeuw met Franz Hermle uurwerk in goede staat. Slagwerk op grote en kleinere bel Cond.: G
Oude wortelnoten Friese staartklok 2e helft 20e eeuw met maanstand in goede staat 119cm.
Oude notenhouten zuilenpendule model Josephine, gemerkt Wuba 2e helft 20e eeuw. Bevat bronzen monturen en met halfuurslag op dubbele bel in goede staat 32x22x12cm.
Groot oud Art Deco marmeren klokkenstel ca. 1930 in goede originele staat. Bevat eenvoudig uurwerk zonder slag 25x45x11cm. en 16x13x9cm. Cond.: G
Oude Zwitserse Neuchatel stijl pendule met console ca. 1980, gemerkt Eluxa in goede staat 50x23x10cm.
Kleine pallisander tafelpendule met slinger ca. 1900 in goede staat 16x12,5x8cm.
Oude comtoise wandklok 2e helft 20e eeuw met emaille wijzerplaat en pronkslinger 160x36x20cm. Cond.: G
Oude wortelnoten Friese staartklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in goede staat 116cm.
Kleine oude Franse comtoise 2e helft 20e eeuw met harpslinger in goede staat 30x20x11cm.
Tafel-wekkerklok met notenhouten kast ca. 1900, gemerkt C.M. met 2 bellen, lade en secondenaanduiding 42x26x12cm. Cond.: G
Oude houtgesneden koekkoeksklok ca. 1950 met hertenkop in zeer goede staat (ongetest) 50x30x24cm.
Duitse Gustav Becker regelateur met slagwerk op 4 gongstaven, halfuurslag en notenhouten kast. Compleet en in goede staat 96cm.