Schwarzwalder beren-pendule ca. 1900 (of ouder) met stil uurwerk en korte slinger in goede staat 47x18x14cm.
Lenzkirch klok ca. 1880 met wortelnoten fineer en origineel bronzen beslag. Lenzkirch AUG 1 million nr 217398. Bovenliggende balans, zonder slagwerk. In uitstekende staat 28,5x13x8cm.
Vuurvergulde 19e eeuwse bronzen pendule met putto ca. 1860, 8-daags Frans uurwerk en veerslinger. Gemerkt Mougin. In zeer goede originele staat 32x37x11cm.
Porseleinen pendule ca. 1890, handbeschilderd met bloemen- en gouddecor. Lenzkirch uurwerk, zonder slagwerk. Bovenkroon klok gerestaureerd 31x18x11cm. Cond.: R-G
Prachtige vuurvergulde Charles Dix pendule ca. 1830 (vergulding in goede staat) met 8-daags uurwerk, half-uurslag en touwtjesslinger. In zeer goede originele staat 47x21x12cm.
Franse pendule ca. 1870 met porseleinen beschilderde wijzerplaat en plaquettes, compositie metalen kast en 8-daags uurwerk (H. Molle Paris). In goede originele staat 36x23x12cm.
Jugendstil keramieken Plazuid Gouda Plateel pendule ca. 1900 met uurwerk (compleet). Met zweepslag bloemenmotief, gemerkt Np 767 AD Holland Gouda. Minimale chip voet voorzijde 30x16x12cm. Cond.: R-G
Engelse staande klok, 18e eeuw, met bronzen 1-daags uurwerk, gesign. Henry Deykin, Worcester n 1318, met zwart gelakte kast. In originele staat. 195x453x26cm.
Grote 19e eeuwse staartklok met dubbele kap, wekkerfunctie en originele panelen en wijzerplaat. In goede originele staat 159x45x25cm.
Messing reiswekker met slagwerk op de bel ca. 1900 met emaille wijzerplaat. Waterbury Clock Comp. pat D. Jan.13.9 in goede werkende staat. 11x7,5x6cm.
Porseleinen klok ca. 1870 met opgewerkte bloemen en gouddecor, 8-daags Frans uurwerk (zonder slinger). Beschadigingen aan sommige bloemen achter en chip uit bij het uurwerk. Porselein genummerd 4442 2...
Vuurvergulde bronzen pendule ca. 1840 in zeer goede staat met mooie vergulding. Voorstelling van een vrouw met mand en sikkel in de hand. 8-Daags uurwerk met touwtjesslinger 41x33x9cm.
Notenhouten pendule ca. 1880 met origineel massief bronzen beslag. Origineel 8-daags werkend uurwerk met half-uurslag in goede staat 45x29x18cm.
Engelse bracket klok met dubbele snek ca. 1900 van mahoniehout met intarsia. Uurwerk gemerkt Salisburg in zeer goede staat 36x28x18cm.
Italiaanse bronzen strijdwagen klok 2e helft 20e eeuw staand op houten plateau en bronzen pootjes in zeer goede staat 33x34x14cm.
Engels staand horloge 18e eeuw, gesigneerd Hampson Wrexham met bronzen uurwerk en silver-plated wijzerplaat (gegraveerd). 8-Daags uurwerk met dag- en secondenaanduiding, uurwerk bestempeld Blyth Eppin...
Oud bronzen klokkenstel in Limoges stijl 2e helft 20e eeuw met F.H.S. Germany 8-daags uurwerk met dubbele bel in zeer goede staat 42x23x11cm. en 59x24x24cm.
Oude eikenhouten gestoken staande klok 2e helft 20e eeuw met kwartierslag. Gemerkt Western Germany Belearito (3-gewichter) in zeer goede staat 224x46x22cm.
Grote Duitse notenfineer tafelklok ca. 1880 met origineel Pfeilkreuz uurwerk (uurwerk niet getest). In goede originele staat (2 kleine applicaties aan voorzijde missen) 63x38x21cm.
Eikenhouten Friese staartklok met wekkerfunctie 1e helft 19e eeuw. Originele spiegels en mooie patina. In goede originele staat 137cm.
Mooie 19e eeuwse Hollandse Friese staartklok in zeer goede staat. Mooie kast en beschilderde wijzerplaat (wekkerfunctie) 140x40x23cm.
Frans klokkenstel 19e eeuw met kwikslinger, 8-daags uurwerk (gemerkt Societe clusienne S.C.A.P.H. Cluses). Gemaakt van marmer met messing monturen. In goede originele staat 32x19x13cm. en 27x9x8cm.
Porseleinen tafelklok ca. 1930, Duitsland Nr. 11 met putti en bloesem, beschadigd 32x14x20cm. Cond.: M
Weense notenhouten regelateur van de Gebroeders Resch ca. 1880. 2 Gewichten, geheel in goede originele staat 112x41x19cm.