Eikenhouten Friese staartklok 19e eeuw, met wekkerfunctie. Mooie kast, in goede originele staat. 132x35x24cm.
Grote antieke notenhouten grunderzeit wandregulateur, ca.1880, met originele kroon, adelaar en knoppen. (lichte wormgaatjes)140x49x21cm., Cond.:G
Porseleinen pendule ca. 1890 met bloemen- en gouddecor (en stadsgezicht), gemerkt A.B. handbeschilderd 39x25x17cm. Cond.: G
Franse comtoise ca. 1820 met zon en hoorn des overvloeds in zeer goede originele staat. Met vouwslinger 140x26x15cm. Cond.: G
Franse pendule ca. 1870, vuurverguld compositie metaal (beschadigd) met albast (gescheurd). 8-Daags uurwerk. 39x40x15cm. Cond.: R
Art Deco wekker ca. 1930 in de vorm van een hangende vogelkooi met vogel (verchroomd). Mechaniek niet getest, in goede originele staat 21x14xø11cm.
Prachtige marmeren Jugendstil pendule ca. 1910 met 8-daags uurwerk en compositie metalen figuren van vrouw met vogel en een hond. Koud beschilderd in zeer goede originele staat 30x49x16cm.
Duitse koekkoeks-klok met dubbele koekkoek ca. 1900. Mooi houtsnijwerk met koekkoek in nest en hertenkop 56x33x24cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse figurenpendule ca. 1870 (achterzijde licht beschadigd) met 8-daags uurwerk en emaille wijzerplaat (chip) 33x34x13cm. Cond.: R
Franse pendule ca. 1880 van compositie metaal en albast. (Compositie metaal is opnieuw gekleurd), 8-daags uurwerk, compleet en in goede staat 40x30x14cm. Cond.: G
Franse comtoise met pronkslinger in originele staat met mooie wijzerplaat van emaille met opliggende emaille cartouches. Gesigneerd Paul Alanore a. Gouzon 160x35x20cm.
Prachtige kastanjehouten Jugendstil pendule ca. 1900 met 8-daags uurwerk zonder slagwerk. Gestileerde messing beschilderde wijzerplaat. Geheel in goede staat 26x13x10cm. Cond.: G
Jugendstil marmeren pendulestel met messing ornamenten en 8-daags uurwerk (zonder slagwerk) ca. 1900. In goede originele staat 20x14x8cm. en 9xø10cm. Cond.: G
Antieke Franse comtoise ca. 1880, met harpslinger, August orel Brisow In goede originele staat. 140x37x17cm.
Frans marmeren (stille) pendule met emaille wijzerplaat. 8-Daags met bovenliggende balans 17x13x5cm. Cond.: G
Oud wortelnoten tafelklokje met maanstand en bronzen ornamenten in zeer goede staat 27x16x12cm. Cond.: G
Grote notenhouten regelateur klok, met Junghans uurwerk, kop met paardje. Aan de onderkant lijstje weg., verder in goede staat. 146x46cm.
Antieke notenhouten Junghans regelateur klok met originele opstand en tollen. In redelijke originele staat, ca. 1880. 100x40x22cm.
Oude Warrmink tafelklok met kwartierslag en west-minster slagwerk, zwart gelakte kast.2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat.
Franse comtoise met harpslinger in originele goede staat, mooie wijzerplaat gesigneerd Serre O Realville, gewichten ontbreken 146x28x15cm. Cond.: G
Engelse mahoniehout fineer pubklok met bandintarsia en parelmoer ca. 1900. In goede originele staat 68x41x11cm.
Frans marmeren pendulestel in Empire stijl ca. 1890 met 8-daags uurwerk, zonder slinger en bel. In goede staat 28,5x33x11cm. en 23x11x10cm. Cond.: G
Staande klok Tempus Fugit 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 170x36x23cm. Cond.: G
Grote Willem III stijl notenhout fineer regelateur in goede originele staat met originele kroon en tollen 20e eeuw 136x38x17cm. Cond.: G