Franse 19e eeuwse pendule van compositie-metaal, meisje draagt een klok "Revel du printemps par Bruchon" met 8-daags Frans uurwerk 45cm. Cond.: G
Vuurvergulde bronzen pendule ca. 1840 in zeer goede staat met mooie vergulding. Voorstelling van een vrouw met mand en sikkel in de hand. 8-Daags uurwerk met touwtjesslinger 41x33x9cm.
Franse vuurvergulde bronzen pendule ca. 1860 met origineel 8-daags uurwerk in goede originele staat 40x26x11cm.
Notenhouten pendule ca. 1880 met origineel massief bronzen beslag. Origineel 8-daags werkend uurwerk met half-uurslag in goede staat 45x29x18cm.
Porseleinen pendule ca. 1890, handbeschilderd met bloemen- en gouddecor. Lenzkirch uurwerk, zonder slagwerk. Bovenkroon klok gerestaureerd 31x18x11cm. Cond.: R-G
Frans klokkenstel 19e eeuw met kwikslinger, 8-daags uurwerk (gemerkt Societe clusienne S.C.A.P.H. Cluses). Gemaakt van marmer met messing monturen. In goede originele staat 32x19x13cm. en 27x9x8cm.
Engelse bracket klok met dubbele snek ca. 1900 van mahoniehout met intarsia. Uurwerk gemerkt Salisburg in zeer goede staat 36x28x18cm.
Oude messing kogelklok in glasvitrine en houten voet 20e eeuw in werkende staat 38x30x28cm.
Prachtige vuurvergulde bronzen empire pendule ca. 1820 in zeer goede staat (vergulding goed, geen beschadigingen). Schoon en werkend 8-daags uurwerk met touwtjesslinger 33x25x9cm.
Grote 18e eeuwse Franse pendule, groot bronzen uurwerk met kwartierslag, datumaanduiding en dubbele bel. Functies niet getest 60x46x16cm.
Oude bisquit porseleinen pendule van Franklin Mint "Empress Josephine Clock" ca. 1980 in goede originele staat 37x22x15cm.
Grote Duitse notenfineer tafelklok ca. 1880 met origineel Pfeilkreuz uurwerk (uurwerk niet getest). In goede originele staat (2 kleine applicaties aan voorzijde missen) 63x38x21cm.
Bronzen vuurvergulde empire pendule ca. 1820 met bronzen figuur. 8-Daags origineel werkend uurwerk met touwtjesslinger, in goede staat 43x32x12cm.
Amsterdams staand horloge 18e eeuw met wortelnoten kast. Uurwerk met scheepjesmechaniek, secondenaanduiding, datumaanduiding, slagwerk en 1 hamer op de bel. Lichte fineerschade ca. 280cm. Cond.: G
Tafelklok 19e eeuw met 8-daags uurwerk, marriage van uurwerk en klok 46x26x18cm. Cond.: R
Zeldzame Schwarzwald tafel koekkoeksklok (uurwerk niet getest) met prachtig snijwerk en hert. 1 Gewei stang mist en stukje wijzer mist, verder in goede originele staat 65x43x20cm. Cond.: R-G
Zeldzame oude Jaeger LeCoultre Atmos klok met origineel gekleurde cijferring (zeldzaam). In goede originele staat 24x19x14cm.
Italiaanse bronzen strijdwagen klok 2e helft 20e eeuw staand op houten plateau en bronzen pootjes in zeer goede staat 33x34x14cm.
Zeer grote bronzen vuurvergulde bronzen empire pendule ca. 1820 met Orfeus. In uitstekende staat met goedwerkend 8-daags uurwerk met touwtjesslinger 63x47x28cm.
Kapitaal Amsterdams staand horloge 18e eeuw, gesigneerd D. Molenaer. Wortelnoten kast staande op bolpoten met dubbelgebogen kap. Daaronder ajour zaagwerk. Uurwerk met kalender, maanstand en kwartiersl...
Grote vroeg Biedermeier Empire Weense klok met zwaar bronzen uurwerk. Intarsia met figuren en bloemen in notenhout fineer ca. 1800. Geëmailleerde wijzerplaat (lichte fineerschade) 81x38x19cm. Cond.: G
Zware bronzen vuurvergulde pendule met putti in 18e eeuwse stijl met 8-daags Frans uurwerk en veerlsinger ca. 1850. J. Lefebre Fils Paris, in goede originele staat 33x24x17cm.
Prachtige vuurvergulde Charles Dix pendule ca. 1830 (vergulding in goede staat) met 8-daags uurwerk, half-uurslag en touwtjesslinger. In zeer goede originele staat 47x21x12cm.
Kapitale grote vergulde empire pendule, ca. 1820, met touwtjes slinger. Op de pendule staat een vrouw met harp, over de klok ligt een tijgervel. De klok is compleet schoongemaakt en gerestaureerd, l...