Chinees porseleinen antieke Kang Xi vaas met rondom landschapsdecor, figuren en boot. Gesigneerd en in goede staat 17xø14cm.
Oude Chinese geglazuurde keramieken zuil eind 19e eeuw met opengewerkt floraal decor (slijtageplekken bovenop) 80xø36cm. Cond.: G
Grote oude Chinees porseleinen penselenvaas met rondom figurendecor in landschap 20,3xø20cm. Cond.: G
Chinees porseleinen bloempot (mogelijk overgangsperiode) met rondom diepblauw decor van figuren in landschap 15xø19,2cm. Cond.: G
Grote oude Chinees porseleinen vaas met 6 landschapsdecor. Ongesigneerd in Familie Verte stijl in goede staat 47,8xø23cm.
Groot 19e eeuws porseleinen 4-delig klokkenstel met diverse figuren etc. Mooie kwaliteit, echter diverse beschadigingen en geen uurwerk. Gemerkt met een bijenkorf (vermoedelijk Wenen of Thuringen) 54x...
Grote oude Chinese "blanc de Chine" figuur met draak 20e eeuw (stukje vinger af), verder in goede staat 64cm. Cond.: G
Grote antieke Chinees porseleinen bolvaas met veelkleurig landschapsdecor, figuren en vogels in goede staat 38xø20cm.
Chinees porseleinen kop & schotels 19e eeuw met landschapsdecor (kind met konijnen), 1 kopje minimale chip en 1 schoteltje met haarscheuren. Verder in goede originele staat 5xø11cm.
Hummel beeld met Steiff beer getiteld "Am Weinachtsbaum mit Teddybär" der FA Steif nr. 2015 (1998) met originele doos 17,6x14cm. en Beer: 14cm. Cond.: U
Twee 19e eeuwse Chinese rijstkommen 3-delig (gesigneerd) met goud- , figuren- en vogeldecor (minimale chip) 10xø10cm. Cond.: G
Oude Chinees keramieken wierookpot in goede staat met theeglazuur, gesigneerd 8xø13,5cm. Cond.: G
Groot Chinees porseleinen KangXi schotel ca. 1700 met floraal decor (lichte randschades en oude haarscheur) ø34,5cm. Cond.: R
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vaas met figuren in landschap 30xø22cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse Japanse kutani houder met bronzen armaturen. Beide zijdes met divers decor van geisha's, eenden etc. Gesigneerd en in goede staat 25x32x20cm.
Zeer grote Chinees porseleinen vaas 1e helft 20e eeuw Familie Verte met rondom geisha's in tuin en floraal decor. Onderkant gesigneerd in zeer goede staat 57xø22cm.
Oude Chinees porseleinen siervaas met geel glazuur, bewerkt en gesigneerd in goede staat 23xø12cm.
Chinees porseleinen vaas (waarschijnlijk overgangsperiode) met bamboe en vogeldecor in goede staat 14,3xø7,3cm.
Keramieken 19e eeuws servies met wapen en monogram E.F. bestaande uit; grote kan, kleine kan, 4 kop&schotels en 2 losse schotels. Onderin gemerkt B.L. en letter K (1 minimale chip) 6-21cm. Cond.: G
Oud Chinees porseleinen lachende boedha, gesigneerd ca. 1920 in goede staat 24x21x15cm.
Grote oude Chinese jade dekselcoupe, 1e helft 20e eeuw, met opengewerkte deksel, ringen en drakenkoppen. In goede staat. 23x18x12cm.
Twee grote 19e eeuwse imari porseleinen vazen ca. 1800 met decor van flora-, bloemen- en landschap (gesigneerd). 2 Oorgrepen zijn gerestaureerd H.:45cm. Cond.: R
Twee oude Chinese porseleinen Familie Roze pijpvaasjes met bloementuin en vogeldecor 14,5xø7,2cm. Cond.: G
Twee prachtige Chinees porseleinen 3-delige rijstkommen Familie Roze. Gesigneerd en met decor van draken en bloemen. 1 Kopje met minimale chips rand 9xø9cm. Cond.: G
Oude Chinese keramieken celadon vaas met cracele glazuur, gesigneerd en in goede staat 19xø13cm.
Groot Hummel figurengroep van Goebel voorstellend twee meisjes die een bolderwagen voorttrekken met een jongentje erin (Frohe Fahrt), nr. 406 met originele doos (jaarstuk 1987). 16,5x18,5cm. Cond.: U
Chinees porseleinen 19e eeuwse waterpot met bruin geglazuurd visdecor in goede staat 7,5xø15cm.
Oude Chinees porseleinen lachende boedha, gesigneerd 1e helft 20e eeuw in goede staat (1 vinger gelijmd) 13x13x9cm.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuin- en vlinderdecor. Alle schotels hebben een minimale randschade ø23,3cm. Cond.: R
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuin- en vlinderdecor. 2 Schotels hebben een minimale chip ø23,3cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen kommen ca. 1900, gesigneerd met bloementak-decor 5,3xø10cm.
Groot 18e-19e eeuws Chinees porseleinen schotel met landschap- en watervaldecor in goede staat ø31cm.
Vier Hummel beeldjes van Goebel: 1x jagertje (Weidmannsheid) nr. 307 (1990-1999), 13cm. Cond.: U, 1x meisje met pop (Hass mich lieb) nr. 311 (1979-1990), 15,5cm. Cond.: U1x meisje met pop in het bad (...
Zes oude/antieke Chinese voorwerpen: 1x riemgesp (jade?0, 1x inkthouder (jade?), 1x ring van natuursteen, 1x amulet met rat (jade?), 1x amulet met boedha (jade?), 1x amulet met insect (jade?) 3-7,5cm....
Chinees porseleinen 18e eeuwse schotel met figuren in een tuin. Minimale chip bij rand ø23,5cm. Cond.: G
Grote Duits porseleinen Rosenthal balletdanseres, gesigneerd L.F. Gronau 2e helft 20e eeuw in goede staat 34cm.
Kavel met 75 Hollandse bloempot wandtegels 19e eeuw (diverse randschades) 13x13cm. Cond.: R
Groot kavel oude Hummel, Goebel figuren; 2x peper/zout/mosterdsetjes, roomstel, set eierdoppen en 3 schenkkannen 14-18cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen grijs/groenig geglazuurde vaas, gesigneerd en in goede staat 18,5xø10cm.
Chinees porseleinen bolvaas met spikkelglazuur (glazuurschade bij voet), gesigneerd 19e eeuw 17xø10cm. Cond.: G
Twee grote (jade?) paarden op houten voet, China. Beide beschadigd 18x26x6cm. en 13x26x5cm. Cond.: M
Grote 19e eeuwse capucijner vaas met 2 Chinese landschappendecors. Rand van voet beschadigd 25xø10cm. Cond.: R
Vier Hummel figuren van Goebel: 1x meisje met kinderwagen (Ausfahrt), nr. 375 3/0 (1990-1999), 9cm. Cond.: U, 1x jongentje met 3 hazen (Hazenvater), nr. 58 (1979-1990) 9cm. Cond.: U, 1x jongen en meis...
Twee Hummel poppenin originele doos 1x M.I. Hummel Doll Easter Greetings en 1x MI Hummel Doll On Holiday (1979-1999) Cond.: G
Drie Hummel figuren: 1x jongen met hond en plu (Wanderbub mit Hund), nr. 5 (1979-1990) H.: 12cm. Cond.: G, 1x broer en zus staan aan het wiegje (Das Grosse Ereignis) 13,5x10cm. Cond.: U en 1x twee zin...
Twee delen 17e-18e eeuws Hollands keramieken met decor van Prins Willem van Oranje; 1x potje 10xø8,5cm. met floraal decor en portret (PW D5), chip en haarscheuren Cond.: R en 1x bordje met prins van ...
Drie Hummel figuren van Goebel (Exclusive edition): 1x jongen en meisje aan het zingen met een vlag, nr. 790 (1990-1995) H.: 15cm. Cond.: U, 1x meisje in de bloemenweide (Summ Summ) nr. 2105 (1999-200...
Twee grote Villeyroy & Boch cachepotten ca. 1900; 1x met 2 chips en 1x met bovenrand-schade 23x38xø30cm. Cond.: R
Majolica piedestal ca. 1920 met handgeschilderd bloemendecor (geglazuurd) 71cm. Cond.: G
Grote Duitse Hutschenreuther porseleinen 3-delige amfora vaas in empire stijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 43cm. Cond.: G
Engelse majolica tabakspot ca. 1880, gemerkt Doulton Lambeth met zilveren deksel in goede staat 20xø12cm.
Oud Chinees porseleinen figuur, voorstellend een liggende geisha met waaier. Gemerkt 20e eeuw 15x18x7cm. Cond.: G
Hummel figuur (Am schadeweg), nr. 331 met originele doos (1979-1990) H.: 17cm. Cond.: G
Twee delen Hummel: 1x ronde dekseldoos met een jongentje met vogel (Stimmt net Dose) nr. 111/63 (1979-1990) 12xø13,5cm. Cond.: G en 1x beeldje van jongen en meisje onder de paraplu (unter einem dach) ...
Hummel beeldengroep van Goebel, voorstellend 3 zingende jongens bij lantaarnpaal (Center der Laterne), nr. 757 (1990-1999). Het geheel staat op houten voet en komt met originele doos (08808 van 20.000...
Vier Petrus Regout Maastricht kastkommen ca. 1900, decor Cleaner in goede staat 9xø18cm.
Vijf Hummel figuren: 1x mit Sang und Klag, nr. 557 (1990-1999) 10cm. Cond.: U, 1x nr. 727 (1990-1999) 9cm. Cond.: U, 1x Jungbauerin, nr. 629 (1990-1999) 8,5cm. Cond.: U en 1x Fröhlicher Gesell., nr. 5...
Zeldzame Chinees porseleinen 18e-19e eeuwse theepot met zilveren deksel en decor van landschap en vogels. Bevat meerdere oude haarscheuren 14x22,5xø10,5cm. Cond.: R
Zeer grote Chinees porseleinen sierschotel met drakendecor 20e eeuw in goede staat
Twee Hummelbeeldjes van Goebel: 1x jongen zit aan tafel met een hond (Stell Vertretung) nr. 306 (1979-1990) 10x12cm. Cond.: U en 1x jongen zit in bolderwagen met vogel (was frag ich viel nach Geld) nr...
Drie Hummel figuren: 1x postbode (postman) nr. 119 (1979-1990) 13cm. Cond.: U, 1x twee meisjes op het hek (Zaangaste) nr. 179 (1979-1990) 12,5cm. Cond.: U en 1x meisje achter het hek bij zwanen, nr. 3...
Drie Hummel figuren van Goebel: 1x kindje slaapt in stoel met pop (nur ein Viertel Stündschens) Nr. 451 ( 1990-1999) H.: 10,5cm. Cond.: U, 1x jongen met slee, kerstboom en mand (Fahrt in die Weihnacht...
Groot 3-delig majolica kaststel met floraal- en figurendecor ca. 1900 in goede staat, 34x20xø14cm. en 28x23xø16cm.
Antieke Jugendstil aardewerken vaasjes van Amphora Czecholovakia (voorheen Turn-Teplitz Austria). Met reliëfversiering van vogels en bloemen 18-15-14-14cm. (1 chip) Cond.: G
Drie Hummel figuren van Goebel: 1x jongentje (ich wars nicht) nr. 626 (1992) 13,9cm. Cond.: U, 1x jongentje met stok en bloemen(in die Weite Welt), nr. 760 (1993) 14,2cm. Cond.: U en 1x jongentje met ...
Drie oude Hummel van Goebel: 1x meisje met 2 ganzen ( Goose girl), nr. 17 (1950-1955) 12,5cm. Cond.: G, 1x meisje met 2 kippen en 3 kuikens (Feeding Time), nr. 199 (1964-1972), 13cm. Cond.: G en 1x jo...
Vijf Hummel figuren: 1x Mass noch Giessen, nr. 729, 9,5cm. Cond.: U, 1x Jungbauer, nr. 630 (9cm.) Cond.: U, 1x Ein Susser Trost, nr. 549 (9cm.) Cond.: U, 1x Mein Glückschweinchen, nr. 2052 (8,5cm.) Co...
Oude bruine Chinees porseleinen sierkom, gesigneerd met rondom drakendecor in goede staat 7xø15,5cm. Cond.: G
Limoges porseleinen dekseldoos met figuren- en gouddecor 2e helft 20e eeuw in goede staat 14x21x18cm.
Antiek Weens Jugendstil keramieken inktpot (2 kleurig) met glazen inktpotje ca. 1900, gemerkt. Minimale chip aan onderzijde deksel 7x19x14cm. Cond.: R-G
Hummel beeld van Goebel, voorstellend een jongentje bij sneeuwpop (Winterfreunde, jaarstuk 1996 eerste uitgave), nr. 2002 met originele doos 17cm. Cond.: U
Twee Hummel beelden en 5 accessoires: 1x beeld kinderen samen (Lass uns zu sammen stehen) nr. 662/I Limited edition (00834 van 25.000) 15x12cm. (met doos), 1x Goebel beeld Limpke (Nina mit Vi), 2 meis...
Twee oude Herend porseleinen dekselschalen (bonboniere en suikerpot) met groen-goud floraal decor in goede staat 10-17cm.
Antiek Societe Ceramique Maastricht serviesgoed (9 delen) met handbeschilderd bloemendecor; 1x grote theepot, 1x koffiepot, 1x suikerpot, 6x kop&schotel (1x chip binnenrand theepot, 1x chip kopje) 7-2...
Vier Hollandse goudsteen kastkommen met blauw decor en figuren 19e eeuw. 3x goed, 1x met chip 10,5xø16,5cm. Cond.: R-G
Twee Duitse Gerold porseleinen figuren (Bavaria) ca. 1950; 1x naakte dame met reekits en 1x zittende dame met gala-jurk 15-21cm. Cond.: G
Drie oude Deens porseleinen Bing en Gröndahl vogelfiguren; 1x groep van vogels 1670U (chip staart), 1x vogel op tak 1775 ME (Cond.: G), 1x vogel met blauw 1633 JE (Cond.: G) 13-17cm.
Vier delen oud Gouda plateel Holland; 1x likeurfles (gelijmd) Rhodian Gouda, 1x bloempot Gouda Holland decor Crocus, 2x groot wandbord Plazuid Gouda 11-31cm. Cond.: R-G
Imari porseleinen 19e eeuwse tafellamp-voet in goede staat 34xø17cm.
Drie Petrus Regout Maastricht kastkommen ca. 1890, decor Flora en 1x decor Japon (haarscheur) 10xø20cm. Cond.: R-G
Oude Chinese porseleinen penselenvaas ca. 1930 met figuren in landschapsdecor in goede staat 12xø9cm.
Twee delen oud Duits K.P.M. porselein ca. 1930; 1x amfora vaas 23x17xø14cm. en 1x pot met lussen 11xø13cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen figuren met emaille verf beschilderd ca. 1900 (gesigneerd) ca. 22cm. Cond.: G
Twee prachtige geribbelde keramieken vazen van ADCO Holland 20xø19cm. en 27xø20cm.
Zeldzame 19e eeuwse imari porseleinen kraantjeskan met decor van goud, figuren en vogels in zeer goede staat 38cm.
Drie Duitse Gerold porseleinen figuren ca. 1950 (Bavaria); 1x kind met steenbok, 1x kind op bal, 1x engel met lauwerkrans 13-15cm. Cond.: G
Oud Chinees parelmoer kunstwerk 1e helft 20e eeuw op houten voet (gesigneerd) 25x6x18cm. Cond.: G
Twee oude keramieken pate-vormen met Chinees decor in goede staat 14x20x16cm.
Chinees porseleinen 18e eeuwse gemberpot met deksel en floraal decor. In goede originele staat 19xø15,5cm. Cond.: G
Drie 19e eeuwse Imari porseleinen vazen, geribbeld met tuindecor. 2 Vazen hebben centraal in de bodem een gaatje (lamp geweest) 25xø13cm. Cond.: R-G
Oude porseleinen tafellamp ca. 1900 met handbeschilderd bloemendecor en bronzen voet. In zeer goede originele staat 60xø40cm.
Twee 19e eeuwse Franse porseleinen Samson sierschotels met haandecor. Beide met oude haarlijn ø23,7cm. Cond.: R
Vijftien delen Duits keramisch serviesgoed "Zell am Hamersbach en Zeiler keramiek" met haan-decor 5-20cm. Cond.: G
Vroege Jacobakan ca. 1500 met verbrede uitgeknepen voet en restglazuur. Bodemvondst, vermoedelijk Rijnland Duitsland. In goede staat zonder beschadingen 19cm. Cond.: G
Keramieken schenkeend ca. 1900, onduidelijk gemerkt in goede staat 32cm.
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen schalen met floraal- en vogeldecor 6xø18,5cm.