Grote Petrus Regout Maastricht sierbord met Delfts decor van paardenspan in de sneeuw ca. 1900 ø40cm. Cond.: G
Zeldzame Hollandse polychroom openlucht tulptegel 17e eeuw 1,2x13,3x13,2cm. (Lichte randschade)
Drie Chinese 18e eeuwse porseleinen borden met tuindecor met vaas, bloemen, ballustrade etc. Kang Xi, randschades en haarscheur ø23,5cm. Cond.: G
5-Delig keramieken kaststel met Chinees decor 1e helft 20e eeuw, deksel is gelijmd en 1 chip 32cm. Cond.: R-G
Grote Capodimonte keramische figuur (Italië) van een schoenmaker 20e eeuw, kleine chip 27x20x18cm. Cond.: R
Porseleinen beeldje van twee kussende kinderen, Rusland 2e helft 20e eeuw. Gestempeld EM "Exclusive Collection". Gezichten van bisquit, polychroom beschilderd 16x17x11cm.
Keramische kunstvaas 2e helft 20e eeuw, gemerkt HW B5. Oranje gemarmeleerd van kleur H.: 29cm. Cond.: G
Oud Chinees keramieken celadon vaasje in Ming vormgeving ca. 1930. 13xø13cm. Cond.: G