Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

21. Juliveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 4. Juli 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2 Chin. dekselpotten
Ergebnis: 75 EUR

Twee Chinees porseleinen dekselpotten 19e eeuw; 1x Familie Roze met bloemendecor (houten deksel), 14xø10cm. en 1x met blauw bloemendecor, gesigneerd 10xø8,5cm. Cond.: G

6 Delen porselein
Ergebnis: 100 EUR

Zes delen oud Duits porselein; 1x kaarskandelaar met putti (chips bij bloemen), 1x man met bloemenmand, Scheibe Albach ca. 1900 (hoofd gelijmd en bloemen beschadigd), 2x kleine porseleinen figuren ca....

2 Delen porselein
Startpreis 70 EUR

Twee oude kaarslandelaars 2e helft 20e eeuw met putti en bloemendecor, gemerkt met twee gekruide zwaardjes (chip van bloem) 17,5x14x18cm. Cond.: R-G

Pors. beeld, 19e eeuw
Startpreis 90 EUR

Porseleinen figuur 2e helft 19e eeuw (merkteken verwijderd), voorstellend een halfnaakte vrouw met druiven en grote schenkkan. Minimale chip blad 16x10x8cm. Cond.: R-G

3 Porseleinen vogels
Startpreis 30 EUR

Drie oude porseleinen figuren; 1x wandbakje met vogel ca. 1930, onduidelijk gemerkt (chip van bloem af), 1x vlaamse gaai ca. 1930 (nr. 3761, puntje snavel, glazuur af), 1x 2 vogels op tak 2e helft 20e...

2 Imari schelpborden
Startpreis 100 EUR

Stel 19e eeuwse imari porseleinen schelpvormige schotels met floraal- en gouddecor, 1 oude haarlijn 26x25cm. Cond.: R-G

2 Blauwe vazen
Ergebnis: 300 EUR

Twee grote Oude Chinees porseleinen vazen met rondom figurendecor 1e helft 20e eeuw in goede staat 24xø18cm.

Chinese vaas
Startpreis 300 EUR

Hoge 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met rondom figuren in landschapsdecor in goede staat 26,5xø7,8cm.

Divers jade
Startpreis 60 EUR

Kavel van 5 delen antiek Chinees jade ca. 1900: 1x amulet met salamander en 4x inkthouders (bewerkt) 7-10cm. Cond.: G

Chinees bord
Ergebnis: 250 EUR

Chinees porselein bord, 17e-18e eeuw met decor van figuren en rotsen ø30,5cm. Minimale chips rand, cond.: G

Imari vaasje
Startpreis 35 EUR

Imari vaasje