Acht delen oud Duits Meissen porselein; 6x Stad Meissen schotels 20e eeuw (gebaksbordjes), 1x kopje 1e helft 20e eeuw en 1x kannetje 19e eeuw (handvat gelijmd) 7-17cm. Cond.: R-G
Plateel halsvaas , Arnhemse Fayence Fabriek jaren 20. Geometrische decoratie in blauw/groen en okerkleur, gemerkt en genummerd, H.: 23cm. Cond.: G
Prachtige zeldzame 3-delige Goude Platelen kaststel, decor Niek, monogram etc. ca. 1920 met floraal decor, in goede originele staat 27xø17cm. en 26xø15cm. Cond.: G
Plateel klompjes, Arnhemse Fayence Fabriek (linker en rechter exemplaar), florale decoratie genaamd Viola. Schilder G v G. Arnhem Holland L.: 16,5cm.
Bijzondere grote glansplatelen dekselvaas met bloemendecor polychroom. Gemerkt Gouda Holland P. HJ. in goede staat 56xø15cm.
Oude Duits porseleinen Passau figuur 1e helft 20e eeuw, voorstellend een bloemenverkoopster. Vinger beschadigd, bloemen beschadigd H.: 21cm. Cond.: R
Franse keramieken buste, gesigneerd Garre Guenines France nr. 5574 ca. 1900, in goede originele staat 27x23x13cm.
Twee decoratieve Chinees keramieken boedha's 20e eeuw met Turkooise cracele glazuur 24-25cm. Cond.: G