Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

15. Januariveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 4. Januar 2013 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Wijwaterbakje, Hummel
Ergebnis: 30 EUR

Oud Hummel keramieken wijwaterbakje met als voorstelling een herdertje met lammetjes Nr. 35/1 14,5x7x6cm. Cond.: G

2 Chinese kommen + lepels
Ergebnis: 30 EUR

Twee Chinese soepkommen met lepels ca. 1920 met groen decor van vlinders en bloemen 6x11,5cm. en lepels 14cm. Cond.: G

4 Herdenkingsborden
Ergebnis: 30 EUR

Vier Hollandse herdenkingsborden 1e helft 20e eeuw; 1x Nederland zal herrijzen 1940-1945 Regina Delft, 1x D'oranjeboom bloiet voort 30 April 1909 plateel Zuid-Holland, 1x Holland groeit weer, Holland ...

6 Kop & Schotels
Ergebnis: 30 EUR

Petrus Regout Maastricht kop & schotels ca. 1900, decor Bali (5 stuks), 1 kopje met chip 5xø13cm. Cond.: G

5 Kop & 2 Schotels
Ergebnis: 30 EUR

Vijf oude/antieke kopjes met daarbij 2 schotels; 1x prachtig Empire kopje, verguld met fijn handbeschilderd landschapsdecor (haarscheur), 1x Empire kopje handbeschilderd (beschadigd), 1x kop&schotel B...

3 Boekensteunen
Ergebnis: 30 EUR

Drie Art Deco keramieken boekensteunen met gebroken wit cracele glazuur; 1x haan en 2x zittende zeeman. Onduidelijk gemerkt 20-21cm. Cond.: G

2x Duitse bierpul
Ergebnis: 30 EUR

Twee antieke Duitse bierpullen ca. 1900; 1x keramiek met historisme decor Nr. 259 (tuit iets beschadigd), 1x porselein met tinnen deksel, handbeschilderd "Zum Andenken" 19-26cm. Cond.: R-G

7x Royal Kopenhagen
Ergebnis: 30 EUR

7 Delen Bing en Gröndahl en Royal Copenhagen sierborden; 1x B en G Mothers Day 1980, 1x Choosing Christmas Tree 1979, 1x Christmas Holidays 1986, 1x Country Christmas 1973, 1x Merry Christmas 1983, 1x...

4 Chin. borden, 19e eeuw
Ergebnis: 30 EUR

Vier Chinees porseleinen borden met geribbelde omranding. Landschaps- en bloemenmotief ca. 1900. 1x gelijmd en 1x haarscheur + chip, 2x Goede conditie ø22,5cm. Cond.: R-G

2 Imari schaaltjes
Ergebnis: 30 EUR

Twee imari porseleinen kommen 19e eeuw; 1x 8-kantig 7x17x17cm. en 1x rond geschulpt 6x13,3cm. Cond.: G

2x Bisquit plaquettes
Ergebnis: 30 EUR

Twee bisquit porseleinen wandplaquettes ca. 1900, monogram J.H. Vermoedelijk Duitsland Heubach. Twee romatische paren in pastelkleuren en gouddecor 14x7x3cm. Cond.: G

2 Pors. schoteltjes
Ergebnis: 30 EUR

Twee Chinees porseleinen schoteltjes 18e-19e eeuw met tuindecor (1 chip 2mm.) ø10,7cm. Cond.: G

Wedgwood koekschaal
Ergebnis: 30 EUR

Wedgwood vierkante koekschaal, model Edme 23x25cm. Cond.: U

2 Porseleinen vazen
Ergebnis: 30 EUR

Twee Duits porseleinen siervazen met bloem- en vlindermotief. gemerkt Bareuther Waldsassen Bavaria Germany in uitstekende staat 22xø14cm. Cond.: G

Kavel kop&schotels
Ergebnis: 30 EUR

Kavel Blue Danube porselein 20e eeuw; 6 kop&schotels en 3 onderzetters en 1x kop&schotel Terra Import (2 chips) Cond.: R-G

Div. Zwiebelmuster
Ergebnis: 30 EUR

Kavel Zwiebelmuster porselein 1e helft 20e eeuw o.a; koffiepot, suikerpot, melkkan(kapot), 12 onderschotels en 10 kopjes (enkele chips) Cond.: R-G

3 Kastkommen
Ergebnis: 30 EUR

3 Antieke kastkommen Maastricht, 1x Petrus Regout Maastricht Tangrede en 2x Societe Ceramique Willon 10xØ16 en 11xØ16cm., Cond.:G

4 Delen steengoed
Ergebnis: 30 EUR

Vier delen steengoed 18e eeuw; 1x grote schaal, 1x haal (gelijmd, bodemvondst waarschijnlijk ouder), 1x bakje met vingergrip en 1x schaaltje (gelijmd) 16-35cm. Cond.: R-G

5 Delen steengoed
Ergebnis: 30 EUR

Vijf 19e eeuwse aardewerken geglazuurde borden en/of kommen Hollands ø16-ø29cm. Cond.: G

Servies Imperium Austria
Ergebnis: 30 EUR

Porseleinen Imperia Austria servies 20e eeuw bestaande uit; 16 borden, 2 grote vleesschalen, 1 grote terrine, 2x juskom en 3 opdienschalen Cond.: G

Tegel, 17e eeuw
Ergebnis: 25 EUR

Hollandse 17e eeuwse polychroom met bloemvaas tegel. Glazuur beschadigd aan oppervlakte en 1 hoek glazuur beschadigd 13,3x13,5cm. Cond.: R

2 Vazen keramiek
Ergebnis: 25 EUR

Twee oude keramieken vaasjes Bürgeler kunstkeramische Werkstätte Carl Fischer ca. 1930. 1x Wit en bruingeel glazuur 11xø7cm. en 1x geel/groen/blauw verlopen glazuur 9xø8cm. Cond.: G

Zwavelstokjeshouder
Ergebnis: 25 EUR

Albast dekselpotje 18e-19e eeuw met hengsel en koperen deksel en pootjes. Waarschijnlijk voor zwavelstokjes 10xø7cm. Cond.: G

2 Keramiek honden
Ergebnis: 25 EUR

Twee Engelse keramieken Staffordshire honden ca. 1900. 1 Minimale chip 32x26x11cm. Cond.: R-G

2 Gemberpotten
Ergebnis: 25 EUR

Twee oude Chinese gemberpotten met groen glazuur 1e helft 20e eeuw 16x16cm. en 13x13cm. Cond.: G

Speksteen beeld, draak
Ergebnis: 25 EUR

Grote oude Chinese spekstenen draak 20e eeuw, poot gelijmd. 20x32x7cm., Cond.:R

3 Kop en schotels
Ergebnis: 25 EUR

Drie Chinees porseleinen kop en schotels, ca.1900, met bloemdecor. In goede staat. 5xø125cm.

Platelen vaasje
Ergebnis: 25 EUR

Oud platelen vaasje Gouda Holland Regina ca. 1920, decor Uni. Bovenrand professioneel gerestaureerd 9xø12cm. Cond.: R-G

Platelen vaasje
Ergebnis: 25 EUR

Hollands Gouda platelen vaasje ca. 1930, onduidelijk leesbare signatuur 8xø7,5cm. Cond.: G

2 Porseleinen beelden
Ergebnis: 25 EUR

Twee porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw met opengewerkt porselein. Voorstellend een romatisch paar 24cm. Cond.: G

2 Porseleinen beelden, staand
Ergebnis: 25 EUR

Twee porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw met opengewerkt porselein. Voorstellend een romatisch paar met rozen 32cm.

5 Borden + Koffiekan
Ergebnis: 25 EUR

Zes delen Duits porselein, zwiebelmuster( uien motief), Grote koffiekan Bavaria Germany, ca. 1930 en vijf grote borden Hutschenreuther, ca.1930 Cond.:G

2 Majolica vaasjes
Ergebnis: 25 EUR

Twee majolica vazen ca. 1890, beide gelijmd 27x12x10cm. Cond.: M

Vaas Thuringen
Ergebnis: 25 EUR

Grote keramieken vaas met groen glazuur ca. 1930 Georgenthal Thüringen C + E Carstens (haarscheur) 23xø13cm. Cond.: R

Goud imari sierbord
Ergebnis: 25 EUR

Goud-imari porseleinen sierbord 19e eeuw met bloemmotief en paradijsvogel in zeer goede staat ø27,5cm. Cond.: G

2 Chinese gemberpotten
Ergebnis: 25 EUR

Twee oude Chinese porseleinen gemberpotten 20e eeuw met bloemen en/of figurendecor 17xø16cm. en 20xø12cm. Cond.: G

2 Imari vazen
Ergebnis: 25 EUR

2 Oude goud imari porseleinen siervazen, 20e eeuw, met bloemvazen decor. 30.5xø16.5cm., 36xø19 cm. Cond.:G

Doosje diversen
Ergebnis: 25 EUR

Kavel divers keramiek en porselein, oud en antiek, o.a. Chinees, Delfts, Duits en Engels. Bijzonderheid diverse Duitse miniatuur steengoed kannetjes in 16e eeuwsw strijl, 19e eeuw? sommige delen besch...

Kandelaar + schaal
Ergebnis: 21 EUR

Twee delen aardewerk ca. 1930; 1x kaarskandelaar met veelkleurig glazuur, gemerkt en genummerd 16x19x15cm. en 1x schaal met oranje/rood verlopen glazuur en bewerkte rand 6xø24cm.

2 Gemberpotten
Ergebnis: 20 EUR

Twee antieke gemberpotten,China, 1x Kantonees ca,190 en 1x met groen-blauw landschapdecor, 18e eeuw. 13xØ12 en 14xØ13cm., Cond.:G

Theepot, olifant
Ergebnis: 20 EUR

Oude Japans keramieken theepot, olifant 20e eeuw 21x20x11cm. Cond.: G

6 Hollandse tegels
Ergebnis: 20 EUR

Zes oude Hollandse tegels 19e-20e eeuw, 1 deel met lijst ca. 13x13cm. Cond.: G

2 Antieke tegeltableaus
Ergebnis: 20 EUR

Twee Hollandse tegeltableaus 19e eeuw met landschappen en Oud Hollandse spelen 27x14cm. en 41x15cm. Cond.: R-G

3 Tegels + dekseldoos
Ergebnis: 20 EUR

Drie Hollandse tegels 19e eeuw 15,5x15,5cm. en 1 Delfts blauw Regina dekseldoos ca. 1930 10xø15cm. Cond.: G

Lampetstel
Ergebnis: 20 EUR

Societe Ceramique Maastricht 4-delig lampetstel ca. 1900, gebroken wit. 1 Chip uit kambakje 33xø38cm. Cond.: G

2 Hummel figuren
Ergebnis: 20 EUR

Twee oude Hummel figuren, :meisje met ganzen, 47 3/0 Western Germany bij de voet beschadigd en jongen met konijnen 58/0 Western Germany beschadigd. 10-11cm.

Hummel plaquette
Ergebnis: 20 EUR

Prachtige oude keramieken Hummel plaquette ca. 1930 (chipje rand) Nr. 93, jongen met viool in straat 2x13x14cm. Cond.: G

Art Deco beeld, keramiek
Ergebnis: 20 EUR

Oud keramieken Art Deco beeld, gemerkt C.H. France met cracele glkazuur 8x12x6cm. Cond.: G

Groot Delfts bord, 18e eeuw
Ergebnis: 20 EUR

Groot 18e eeuws Delfts keramieken sierbord (beschadigd) ø34cm. Cond.: M

2 Chinese/Japanse borden
Ergebnis: 20 EUR

Vier oude Chinees porseleinen borden; 1x ca. 1800 met tuindecor en diverse objecten (randschades), 1x 1e helft 20e eeuw met tuindecor, 1x ca. 1880 met bamboedecor en 1x groot ca. 1900 met Chinese teke...

2 Delen Gouda plateel
Ergebnis: 20 EUR

Twee antieke delen Gouda plateel; 1x gemerkt M natfruitschaal (lichte randschade) 7xø19cm. en 1x gemerkt Nadro B. Gouda vaasje (haarscheur bij bovenrand) 15xø10cm. Cond.: R

Plateel waterpijp
Ergebnis: 20 EUR

Oude Hollandse keramieken waterpijp ca.1950, gemerkt: Royal Goedewaagen Gouda nr.1657 handpainted. In originele doos. 14x29x17cm., Cond.:G

Plateel hangpot
Ergebnis: 20 EUR

PLatelen hang-bloempot ca. 1920 met bloemdecor in goede originele staat 12,5xø16cm. Cond.: G

3 Keramieken vazen
Ergebnis: 20 EUR

Drie keramieken vazen; 1x Braners aardewerk Holland 10xø18cm. 1x Art Deco, ongemerkt 17xø15cm. en 1x gemerkt F 13xø17cm. Alledrie met donkere glazuur Cond.: G

Meibloem keramiek
Ergebnis: 20 EUR

Meibloem keramiek, ca.1900, Holland, fruitschaal op voet en een fruittester (uitlekschaal) met onderschotel. 13xø24cm. en 8xø23.5cm. Cond.:G

Italiaanse lamp
Ergebnis: 20 EUR

Italiaanse bisquit porseleinen tafellamp met twee putti 20e eeuw 41xø23cm. Cond.: G

Aardewerken veulentje
Ergebnis: 20 EUR

Terracotta veulen, ontwerp Richard Uhlemeyer Hannover 1938 Duitsland 25x22x5cm. Cond.: G

Roompot, 18e eeuw
Ergebnis: 20 EUR

Steengoed roompot 18e eeuw met glazuur in zeer goede staat 9x17x13cm. Cond.: G

Keramieken vaas
Ergebnis: 20 EUR

Oude keramieken vaas met opengewerkte rand en verlopende glazuur ca. 1950. Gemerkt PKK in goede originele staat 20xø14cm.

Imari vaas
Ergebnis: 20 EUR

Japanse imari vaas eind 19e eeuw. Handbeschilderd met bloemendecor en in de hals met twee figuurtjes. In de rand klein chipje(gelijmd), verder in goede conditie 38xø18cm.

Div. Chinees porselein, 18e eeuw
Ergebnis: 20 EUR

Divers Chinees porselein 18e-19e eeuw (beschadigd) o.a; zalfpotje, miniatuurkommetje, schotel, dekselvaasje 2,5-21cm. Cond.: S

Chinees bord, 18e eeuw
Ergebnis: 20 EUR

Chinees porseleinen bord 18e eeuw met blauw bloemendecor en lichte randschade ø23cm. Cond.: G

Grote Chinese vaas
Ergebnis: 20 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas 19e eeuw met kraanvogel in landschap. Hals gelijmd 45,5xø23cm. Cond.: M

Chinees bord, 18e eeuw
Ergebnis: 20 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws 8-kantige schaal met landschapsmotief. bord is doormidden geweest en gekramd 20,3x20,3cm. Cond.: R

Groot Westerwald bord
Ergebnis: 20 EUR

Groot keramieken Westerwald sierbord, gesigneerd Peter Dümler 1883, portret van Minerva ø37cm. Cond.: G

3 Groene gemberpotten
Ergebnis: 20 EUR

Drie Chinees keramieken gemberpotten met groen glazuur 6-kantig, 19e eeuw 9-13cm. Cond.: G

Porseleinen vaasje, Empire
Ergebnis: 20 EUR

Handbeschilderd Empire vaasje ca. 1820 in goede originele staat 10xø6cm. Cond.: G

8 Kop&Schotels
Ergebnis: 20 EUR

Acht porseleinen mocca-kopjes met onderschotel, Frankrijk o,a; Limoges met gouddecor en voorstellingen 20e eeuw ca. 9cm. Cond.: G

Majolica bloempot
Ergebnis: 20 EUR

Antieke majolica bloempot Jugendstil, gemerkt Wessel Bonn 1026. groot stuk ingelijmd 22x25,5cm. Cond.: M

4 Borden, Nymphenburg
Ergebnis: 20 EUR

Vier Nymphenburg porseleinen eetborden met diverse landschapsmotieven 1e helft 20e eeuw in goede staat ø24cm. Cond.: G

6 Borden, Rürstrand
Ergebnis: 20 EUR

Zes Rörstrand porseleinen sierborden ca. 1900 met handbeschilderde figurenmotieven en gouddecor in goede staat ø21cm.

2 Gemberpotjes
Ergebnis: 20 EUR

Twee 19e eeuwse Chinese keramieken gemberpotjes met landschapsdecor 9xø9cm. Cond.: G

Delfts wandbord
Ergebnis: 19 EUR

Groot poseleijne flas Delft keramieken wandbord met landschaps decor, ca.1930. In goede staat. ø40cm.

Aardewerk vaas
Ergebnis: 15 EUR

Oude keramieken vaas, 1e helft 20e eeuw, bruin geglazuurd met creme geribt decor, nr. 1/26. ø12 x28 cm., Cond.:G

Art Deco dekseldoos
Ergebnis: 15 EUR

Roodbruin keramieken dekseldoos Art Deco in bloemvorm, made in Belgium S_1 9xø12cm. Cond.: G

6 Borden koningshuis
Ergebnis: 15 EUR

6 Hollandse keramieken herdenkingsbordjes Koningshuis, 1e helft 20e eeuw.1x Wilhelmina 1898-1938, 1x Wilhelmina 1898-1938 6 september, 1x Beatrix 1938, 1x J.B. 1937,, 2x Wilhelmina portret Porseleinen...

3 Borden
Ergebnis: 15 EUR

3 Hollandse keramieken borden, 1e helft 20e eeuw. 1x: een buur is beter dan een verre vriend, 1x: Eigen haard is goud waard en 1x: Oost west thuis best. Alle borden gemerkt: Bonn Frazant Mehlen, ø 22....

4 Porseleinen beelden
Ergebnis: 15 EUR

Vier porseleinen figuren 20e eeuw; 1x bisquit porseleinen vader, moeder en kind (ongemerkt), 1x porseleinen jongen met gans (ongemerkt), 1x porseleinen meisje met gans (ongemerkt), 1x bisquit porselei...

Pors. koets met paarden
Ergebnis: 15 EUR

Grote decoratieve keramieken koets met paardenspan 2e helft 20e eeuw in goede staat 17x36x13cm.

2 Delen speksteen China
Ergebnis: 15 EUR

Twee delen speksteen China 20e eeuw. 1x goudfazant op tak met bloemen (chip) 16x9x5cm. en 1x Chinese oude man (chip) 23x6,5x7cm.

4 Borden Denekamp
Ergebnis: 15 EUR

4 Limoges porseleinen sierborden over Denekamp Overijssel, o.a.watermolen, kerk etc. Ø21cm., Cond.:G

Imari sierbord
Ergebnis: 15 EUR

Imari porseleinen sierbord 19e eeuw met bloemendecor, haarscheur en randschade ø29cm. Cond.: M

2 Borden, Villeroy & Boch
Ergebnis: 15 EUR

Twee keramieken borden, 1e helft 20e eeuw, Villeroy & Boch, blauw. ø26 cm., Cond.:G

Aardewerken beeld
Ergebnis: 15 EUR

Oud keramieken figuur van een vrouw in winterkledij, genummerd 708 (Rusland) 20e eeuw 21x9x9,5cm. Cond.: G

6 Kop & Schotels B&G
Ergebnis: 15 EUR

Zes Royal Copenhagen porseleinen kop&schotels met bloemen- en gouddecor. 1 schotel gelijmd verder in goede staat 4xø11cm. Cond.: G

Weimar porseleinen schaal
Ergebnis: 15 EUR

Weimar porseleinen presenteerschaal ca. 1890 met rocailles en bloemendecor, minimale chips 24x21cm. Cond.: R

Bord, Hutschenreuther
Ergebnis: 15 EUR

Oud porseleinen wandbord twee-dimensionaal met vijverdecor en reigers. Hutschreuther ø23cm.

Div. porselein en aardewerk
Ergebnis: 15 EUR

Divers porselein en aardewerk o.a; restservies Wolter Meppel e.a Cond.: R-G

3 Delfts blauwe borden
Ergebnis: 15 EUR

Drie oude Hollandse Delftsblauwe borden 1e helft 20e eeuw; 1x gemerkt De Klaauw (lichte randschade), 1x gemerkt Oud Delft C.K. en 1x gemerkt Royal Koninklijk Delft ø23,5-ø28cm. Cond.: R-G

Karaffenset + 2 kandelaars
Ergebnis: 15 EUR

Terracotta likeurstelletje 60-er jaren groen/blauw geglazuurd bestaand uit; 1 karaf en 5 borrelbekertjes. 16xø10cm. en 4,5xø5cm. Cond.: G, Tevens twee terracotta kaarskandelaars 2e helft 20e eeuw met ...

Vaas aardewerk met tin
Ergebnis: 15 EUR

Antieke Jugendstil vaas, ca.1900, met tin montuur, keramiek met bruin verlopen glazuur en bloemen. 25x ø15 cm., Cond.:G

6 Borden Petrus Regout
Ergebnis: 15 EUR

6 Diverse borden Petrus Regout Maastricht en andere. 1x Asbak 1939,herinnering mobilisatie soc.cer., 1x bordje landschapdecor genummerd, 1x bordje oker P.Regout Maastricht, 2 borden zwanen Petrus Rego...

4 Delen Wedgwood
Ergebnis: 15 EUR

Vier delen Wedgwood Engels bisquit porselein 1954. Bestaande uit; 1x hartvormig schaaltje, 1x vaasje, 1x asbak en 1x schaaltje in schelpvorm 11-13cm. Cond.: G

2 Delen Wedgwood
Ergebnis: 15 EUR

Twee zwarte Wedgwood bisquit porseleinen schaaltjes met wit figurendecor 20e eeuw in goede staat 11x8cm. en 11x11cm. Cond.: G

Gouda Holland karaf
Ergebnis: 12 EUR

Gouda Zuid Holland plateel schenkkan met magnolia decor ca. 1930 in zeer goede staat 21x17xø14cm. Cond.: G

Plateel asbak
Ergebnis: 10 EUR

Gouda platelen asbak ca. 1930 Regina Darla Holland. gelijmd en chip 7,5xø13,5cm. Cond.: M