Oud Hummel keramieken wijwaterbakje met als voorstelling een herdertje met lammetjes Nr. 35/1 14,5x7x6cm. Cond.: G
Twee Chinese soepkommen met lepels ca. 1920 met groen decor van vlinders en bloemen 6x11,5cm. en lepels 14cm. Cond.: G
Vier Hollandse herdenkingsborden 1e helft 20e eeuw; 1x Nederland zal herrijzen 1940-1945 Regina Delft, 1x D'oranjeboom bloiet voort 30 April 1909 plateel Zuid-Holland, 1x Holland groeit weer, Holland ...
Petrus Regout Maastricht kop & schotels ca. 1900, decor Bali (5 stuks), 1 kopje met chip 5xø13cm. Cond.: G
Vijf oude/antieke kopjes met daarbij 2 schotels; 1x prachtig Empire kopje, verguld met fijn handbeschilderd landschapsdecor (haarscheur), 1x Empire kopje handbeschilderd (beschadigd), 1x kop&schotel B...
Drie Art Deco keramieken boekensteunen met gebroken wit cracele glazuur; 1x haan en 2x zittende zeeman. Onduidelijk gemerkt 20-21cm. Cond.: G
Twee antieke Duitse bierpullen ca. 1900; 1x keramiek met historisme decor Nr. 259 (tuit iets beschadigd), 1x porselein met tinnen deksel, handbeschilderd "Zum Andenken" 19-26cm. Cond.: R-G
7 Delen Bing en Gröndahl en Royal Copenhagen sierborden; 1x B en G Mothers Day 1980, 1x Choosing Christmas Tree 1979, 1x Christmas Holidays 1986, 1x Country Christmas 1973, 1x Merry Christmas 1983, 1x...
Vier Chinees porseleinen borden met geribbelde omranding. Landschaps- en bloemenmotief ca. 1900. 1x gelijmd en 1x haarscheur + chip, 2x Goede conditie ø22,5cm. Cond.: R-G
Twee imari porseleinen kommen 19e eeuw; 1x 8-kantig 7x17x17cm. en 1x rond geschulpt 6x13,3cm. Cond.: G
Twee bisquit porseleinen wandplaquettes ca. 1900, monogram J.H. Vermoedelijk Duitsland Heubach. Twee romatische paren in pastelkleuren en gouddecor 14x7x3cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen schoteltjes 18e-19e eeuw met tuindecor (1 chip 2mm.) ø10,7cm. Cond.: G
Twee Duits porseleinen siervazen met bloem- en vlindermotief. gemerkt Bareuther Waldsassen Bavaria Germany in uitstekende staat 22xø14cm. Cond.: G
Kavel Blue Danube porselein 20e eeuw; 6 kop&schotels en 3 onderzetters en 1x kop&schotel Terra Import (2 chips) Cond.: R-G
Kavel Zwiebelmuster porselein 1e helft 20e eeuw o.a; koffiepot, suikerpot, melkkan(kapot), 12 onderschotels en 10 kopjes (enkele chips) Cond.: R-G
3 Antieke kastkommen Maastricht, 1x Petrus Regout Maastricht Tangrede en 2x Societe Ceramique Willon 10xØ16 en 11xØ16cm., Cond.:G
Vier delen steengoed 18e eeuw; 1x grote schaal, 1x haal (gelijmd, bodemvondst waarschijnlijk ouder), 1x bakje met vingergrip en 1x schaaltje (gelijmd) 16-35cm. Cond.: R-G
Vijf 19e eeuwse aardewerken geglazuurde borden en/of kommen Hollands ø16-ø29cm. Cond.: G
Porseleinen Imperia Austria servies 20e eeuw bestaande uit; 16 borden, 2 grote vleesschalen, 1 grote terrine, 2x juskom en 3 opdienschalen Cond.: G
Hollandse 17e eeuwse polychroom met bloemvaas tegel. Glazuur beschadigd aan oppervlakte en 1 hoek glazuur beschadigd 13,3x13,5cm. Cond.: R
Twee oude keramieken vaasjes Bürgeler kunstkeramische Werkstätte Carl Fischer ca. 1930. 1x Wit en bruingeel glazuur 11xø7cm. en 1x geel/groen/blauw verlopen glazuur 9xø8cm. Cond.: G
Albast dekselpotje 18e-19e eeuw met hengsel en koperen deksel en pootjes. Waarschijnlijk voor zwavelstokjes 10xø7cm. Cond.: G
Twee Engelse keramieken Staffordshire honden ca. 1900. 1 Minimale chip 32x26x11cm. Cond.: R-G
Twee oude Chinese gemberpotten met groen glazuur 1e helft 20e eeuw 16x16cm. en 13x13cm. Cond.: G
Grote oude Chinese spekstenen draak 20e eeuw, poot gelijmd. 20x32x7cm., Cond.:R
Drie Chinees porseleinen kop en schotels, ca.1900, met bloemdecor. In goede staat. 5xø125cm.
Oud platelen vaasje Gouda Holland Regina ca. 1920, decor Uni. Bovenrand professioneel gerestaureerd 9xø12cm. Cond.: R-G
Hollands Gouda platelen vaasje ca. 1930, onduidelijk leesbare signatuur 8xø7,5cm. Cond.: G
Twee porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw met opengewerkt porselein. Voorstellend een romatisch paar 24cm. Cond.: G
Twee porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw met opengewerkt porselein. Voorstellend een romatisch paar met rozen 32cm.
Zes delen Duits porselein, zwiebelmuster( uien motief), Grote koffiekan Bavaria Germany, ca. 1930 en vijf grote borden Hutschenreuther, ca.1930 Cond.:G
Twee majolica vazen ca. 1890, beide gelijmd 27x12x10cm. Cond.: M
Grote keramieken vaas met groen glazuur ca. 1930 Georgenthal Thüringen C + E Carstens (haarscheur) 23xø13cm. Cond.: R
Goud-imari porseleinen sierbord 19e eeuw met bloemmotief en paradijsvogel in zeer goede staat ø27,5cm. Cond.: G
Twee oude Chinese porseleinen gemberpotten 20e eeuw met bloemen en/of figurendecor 17xø16cm. en 20xø12cm. Cond.: G
2 Oude goud imari porseleinen siervazen, 20e eeuw, met bloemvazen decor. 30.5xø16.5cm., 36xø19 cm. Cond.:G
Kavel divers keramiek en porselein, oud en antiek, o.a. Chinees, Delfts, Duits en Engels. Bijzonderheid diverse Duitse miniatuur steengoed kannetjes in 16e eeuwsw strijl, 19e eeuw? sommige delen besch...
Twee delen aardewerk ca. 1930; 1x kaarskandelaar met veelkleurig glazuur, gemerkt en genummerd 16x19x15cm. en 1x schaal met oranje/rood verlopen glazuur en bewerkte rand 6xø24cm.
Twee antieke gemberpotten,China, 1x Kantonees ca,190 en 1x met groen-blauw landschapdecor, 18e eeuw. 13xØ12 en 14xØ13cm., Cond.:G
Oude Japans keramieken theepot, olifant 20e eeuw 21x20x11cm. Cond.: G
Zes oude Hollandse tegels 19e-20e eeuw, 1 deel met lijst ca. 13x13cm. Cond.: G
Twee Hollandse tegeltableaus 19e eeuw met landschappen en Oud Hollandse spelen 27x14cm. en 41x15cm. Cond.: R-G
Drie Hollandse tegels 19e eeuw 15,5x15,5cm. en 1 Delfts blauw Regina dekseldoos ca. 1930 10xø15cm. Cond.: G
Societe Ceramique Maastricht 4-delig lampetstel ca. 1900, gebroken wit. 1 Chip uit kambakje 33xø38cm. Cond.: G
Twee oude Hummel figuren, :meisje met ganzen, 47 3/0 Western Germany bij de voet beschadigd en jongen met konijnen 58/0 Western Germany beschadigd. 10-11cm.
Prachtige oude keramieken Hummel plaquette ca. 1930 (chipje rand) Nr. 93, jongen met viool in straat 2x13x14cm. Cond.: G
Oud keramieken Art Deco beeld, gemerkt C.H. France met cracele glkazuur 8x12x6cm. Cond.: G
Groot 18e eeuws Delfts keramieken sierbord (beschadigd) ø34cm. Cond.: M
Vier oude Chinees porseleinen borden; 1x ca. 1800 met tuindecor en diverse objecten (randschades), 1x 1e helft 20e eeuw met tuindecor, 1x ca. 1880 met bamboedecor en 1x groot ca. 1900 met Chinese teke...
Twee antieke delen Gouda plateel; 1x gemerkt M natfruitschaal (lichte randschade) 7xø19cm. en 1x gemerkt Nadro B. Gouda vaasje (haarscheur bij bovenrand) 15xø10cm. Cond.: R
Oude Hollandse keramieken waterpijp ca.1950, gemerkt: Royal Goedewaagen Gouda nr.1657 handpainted. In originele doos. 14x29x17cm., Cond.:G
PLatelen hang-bloempot ca. 1920 met bloemdecor in goede originele staat 12,5xø16cm. Cond.: G
Drie keramieken vazen; 1x Braners aardewerk Holland 10xø18cm. 1x Art Deco, ongemerkt 17xø15cm. en 1x gemerkt F 13xø17cm. Alledrie met donkere glazuur Cond.: G
Meibloem keramiek, ca.1900, Holland, fruitschaal op voet en een fruittester (uitlekschaal) met onderschotel. 13xø24cm. en 8xø23.5cm. Cond.:G
Italiaanse bisquit porseleinen tafellamp met twee putti 20e eeuw 41xø23cm. Cond.: G
Terracotta veulen, ontwerp Richard Uhlemeyer Hannover 1938 Duitsland 25x22x5cm. Cond.: G
Steengoed roompot 18e eeuw met glazuur in zeer goede staat 9x17x13cm. Cond.: G
Oude keramieken vaas met opengewerkte rand en verlopende glazuur ca. 1950. Gemerkt PKK in goede originele staat 20xø14cm.
Japanse imari vaas eind 19e eeuw. Handbeschilderd met bloemendecor en in de hals met twee figuurtjes. In de rand klein chipje(gelijmd), verder in goede conditie 38xø18cm.
Divers Chinees porselein 18e-19e eeuw (beschadigd) o.a; zalfpotje, miniatuurkommetje, schotel, dekselvaasje 2,5-21cm. Cond.: S
Chinees porseleinen bord 18e eeuw met blauw bloemendecor en lichte randschade ø23cm. Cond.: G
Grote Chinees porseleinen vaas 19e eeuw met kraanvogel in landschap. Hals gelijmd 45,5xø23cm. Cond.: M
Chinees porseleinen 18e eeuws 8-kantige schaal met landschapsmotief. bord is doormidden geweest en gekramd 20,3x20,3cm. Cond.: R
Groot keramieken Westerwald sierbord, gesigneerd Peter Dümler 1883, portret van Minerva ø37cm. Cond.: G
Drie Chinees keramieken gemberpotten met groen glazuur 6-kantig, 19e eeuw 9-13cm. Cond.: G
Handbeschilderd Empire vaasje ca. 1820 in goede originele staat 10xø6cm. Cond.: G
Acht porseleinen mocca-kopjes met onderschotel, Frankrijk o,a; Limoges met gouddecor en voorstellingen 20e eeuw ca. 9cm. Cond.: G
Antieke majolica bloempot Jugendstil, gemerkt Wessel Bonn 1026. groot stuk ingelijmd 22x25,5cm. Cond.: M
Vier Nymphenburg porseleinen eetborden met diverse landschapsmotieven 1e helft 20e eeuw in goede staat ø24cm. Cond.: G
Zes Rörstrand porseleinen sierborden ca. 1900 met handbeschilderde figurenmotieven en gouddecor in goede staat ø21cm.
Twee 19e eeuwse Chinese keramieken gemberpotjes met landschapsdecor 9xø9cm. Cond.: G
Groot poseleijne flas Delft keramieken wandbord met landschaps decor, ca.1930. In goede staat. ø40cm.
Oude keramieken vaas, 1e helft 20e eeuw, bruin geglazuurd met creme geribt decor, nr. 1/26. ø12 x28 cm., Cond.:G
Roodbruin keramieken dekseldoos Art Deco in bloemvorm, made in Belgium S_1 9xø12cm. Cond.: G
6 Hollandse keramieken herdenkingsbordjes Koningshuis, 1e helft 20e eeuw.1x Wilhelmina 1898-1938, 1x Wilhelmina 1898-1938 6 september, 1x Beatrix 1938, 1x J.B. 1937,, 2x Wilhelmina portret Porseleinen...
3 Hollandse keramieken borden, 1e helft 20e eeuw. 1x: een buur is beter dan een verre vriend, 1x: Eigen haard is goud waard en 1x: Oost west thuis best. Alle borden gemerkt: Bonn Frazant Mehlen, ø 22....
Vier porseleinen figuren 20e eeuw; 1x bisquit porseleinen vader, moeder en kind (ongemerkt), 1x porseleinen jongen met gans (ongemerkt), 1x porseleinen meisje met gans (ongemerkt), 1x bisquit porselei...
Grote decoratieve keramieken koets met paardenspan 2e helft 20e eeuw in goede staat 17x36x13cm.
Twee delen speksteen China 20e eeuw. 1x goudfazant op tak met bloemen (chip) 16x9x5cm. en 1x Chinese oude man (chip) 23x6,5x7cm.
4 Limoges porseleinen sierborden over Denekamp Overijssel, o.a.watermolen, kerk etc. Ø21cm., Cond.:G
Imari porseleinen sierbord 19e eeuw met bloemendecor, haarscheur en randschade ø29cm. Cond.: M
Twee keramieken borden, 1e helft 20e eeuw, Villeroy & Boch, blauw. ø26 cm., Cond.:G
Oud keramieken figuur van een vrouw in winterkledij, genummerd 708 (Rusland) 20e eeuw 21x9x9,5cm. Cond.: G
Zes Royal Copenhagen porseleinen kop&schotels met bloemen- en gouddecor. 1 schotel gelijmd verder in goede staat 4xø11cm. Cond.: G
Weimar porseleinen presenteerschaal ca. 1890 met rocailles en bloemendecor, minimale chips 24x21cm. Cond.: R
Oud porseleinen wandbord twee-dimensionaal met vijverdecor en reigers. Hutschreuther ø23cm.
Divers porselein en aardewerk o.a; restservies Wolter Meppel e.a Cond.: R-G
Drie oude Hollandse Delftsblauwe borden 1e helft 20e eeuw; 1x gemerkt De Klaauw (lichte randschade), 1x gemerkt Oud Delft C.K. en 1x gemerkt Royal Koninklijk Delft ø23,5-ø28cm. Cond.: R-G
Terracotta likeurstelletje 60-er jaren groen/blauw geglazuurd bestaand uit; 1 karaf en 5 borrelbekertjes. 16xø10cm. en 4,5xø5cm. Cond.: G, Tevens twee terracotta kaarskandelaars 2e helft 20e eeuw met ...
Antieke Jugendstil vaas, ca.1900, met tin montuur, keramiek met bruin verlopen glazuur en bloemen. 25x ø15 cm., Cond.:G
6 Diverse borden Petrus Regout Maastricht en andere. 1x Asbak 1939,herinnering mobilisatie soc.cer., 1x bordje landschapdecor genummerd, 1x bordje oker P.Regout Maastricht, 2 borden zwanen Petrus Rego...
Vier delen Wedgwood Engels bisquit porselein 1954. Bestaande uit; 1x hartvormig schaaltje, 1x vaasje, 1x asbak en 1x schaaltje in schelpvorm 11-13cm. Cond.: G
Twee zwarte Wedgwood bisquit porseleinen schaaltjes met wit figurendecor 20e eeuw in goede staat 11x8cm. en 11x11cm. Cond.: G
Gouda Zuid Holland plateel schenkkan met magnolia decor ca. 1930 in zeer goede staat 21x17xø14cm. Cond.: G
Gouda platelen asbak ca. 1930 Regina Darla Holland. gelijmd en chip 7,5xø13,5cm. Cond.: M