Prachtig groot 19e eeuws goudimari porseleinen sierbord met haan- en kipmotief. Met gouddecor en bloemen ø45,5cm. Cond.: G
19e Eeuwse Chinees porseleinen snuffbottle met blauw draken motief. 9xø3cm., Cond.:G
Bijzonder groot Japans goudimari porseleinen sierbord met tuindecor 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat ø46cm. Cond.: U
Grote Japanse Satsuma vaas ca. 1900 met figuren- en gouddecor in zeer goede staat. Chip aan bodemrand 47xø24cm. Cond.: G
Grote Duitse Biedermeier vaas, verguld met landschapsdecor. Twee oren gelijmd en rand beschadigd 27xø18cm. Cond.: M
KPM porseleinen langwerpige schaal 20e eeuw met bloem- en gouddecor 29x16cm. Cond.: G
Duits Meissen porseleinen figuur uit de Knauf tijd (handje mist), bloemen zijn licht beschadigd 12,9x5x6cm. Cond.: M
3 Antieke porseleinen bloempotten met handbeschilderd landschapdecor. Ghien d'arret (Frankrijk) ca, 1890. 1 Vaas beschadigd en gelijmd. 12xØ15.5 en 16x19x11cm., Cond.:R/G
Twee oude keramieken vazen; 1x Italiaanse Fayence en 1x 60-er jaren vaas gesigneerd S.M. (kobaltblauw met gouddecor) 18-31cm. Cond.: G
Prachtige grote Goebel keramieken Sint Bernard hond. Goebel W.Germany 30026-35, 30x49x13cm., Cond.:G
Oude Rosenthal porseleinen dekselpot met bloem- en gouddecor Selb-Bavaria. gesigneerd Rosari E. 344.2. Barok vormgeving in zeer goede staat 18x17x13cm. Cond.: G
Twee keramieken borden, 1e helft 20e eeuw, Villeroy & Boch, blauw. ø26 cm., Cond.:G
KPM porseleinen sierbord met bloemen en goudecor. Geschulpte rand ø25,5cm. Cond.: G
Grote Duitse Dresdner porseleinen lampenvoet voorstellend 3 romatische figuren op een bank 2e helft 20e eeuw (beschadigingen aan gewaad en chips af) 33x25x15cm. Cond.: M-R
Twee Duits porseleinen figuren, gemerkt Volkstedt, voorstellende een vrouwelijke en mannelijke bloemenverkoper 2e helft 20e eeuw. Kobaltblauw met gouddecor. Beide delen licht beschadigd en 1 armpje ge...
Duits porseleinen lampevoet met jachttafereel, gemerkt Plauen. Diverse beschadigingen 34x24x22cm. Cond.: M
Antiek Meissen figuur, ca.1900,nr.1597, dansende vrouw. 13.9x6.5x5cm., Cond.:G
Oud Meissen porseleinen figuur, ca.1920, nr.149 1597, voorstellend een meisje met cape en muts (minimale chip bij cape) 13.5x6x6cm.
Zeldzaam groot plateel keramieken sierbord N.V. Kon. plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda. "21.9.1931 T.p. Viruly en Co Gouda 30.4.1938". Voorstelling van een haven met fabriek in zeer goede staat ø42cm...
Antiek Hollands platelen potje: Brantjes en Co Firma weduwe, 1895-1904 jaarmerk 1902, licht beschadigd (chip) 5.6x7.5x8.5cm.
Drie Hollandse Rozenburg vaasjes/gemberpotjes ca. 1886. geschilderd door F. van Dunkelman; 1x met deksel (deksel gelijmd, verder goed) 11xø9cm. en 14xø9cm. Cond.: G
Plateel wijwaterkan met inscriptie, plateel Zuid Holland, ontwerp Hans Mengelberg 16xø14cm. Cond.: G
Twee delen Hollands plateel, ca.1930, 1x Dekselpot, Fantasie.Z.Gouda en 1x kleine schaal, Aroe Arnhem 17x13 en 9xø18 cm., Cond.:G
Twee Gouda platelen miniatuurvaasjes (1 chip), decor Prinzess Ivora ca. 1920 7,5-8,5cm. Cond.: R-G