Prachtige Friese zilveren soezenmand, 934/000, rechthoekige gecontourneerd model versierd met een rand met druivenranken, geplaatst op een gedreven rechthoekig ingekneden voet met filetrand. Het hengel van de mand is bewerkt met een floraal opengewerkt decor. MT.: H. van Assen/ wed. H. van Assen, Leeuwarden, jl.: K: 1844. ca 1070 gram. 36x29x24cm. In zeer goede staat