Groot lot antiek Chinees porselein. Gemerkt en ongemerkt. 19e Eeuw. Zes borden met landschappen decors (drie goed, drie met randschade). Eén papbord met draken decor (beschadigd). Drie kopjes (goed), tien kommen (vijf goed, vijf met chips), twee platte schaaltjes (goed) en elf houders (zes goed, vijf lichte randschades). Afmeting: 7,5 - 22 cm. In redelijk/goede staat.