Kralen beursje met zilveren beugel, 833/000. Gecontourneerde beugel met gegraveerde versieringen bestaande uit krullen, bladmotief en gepionteleerde ruiten. Gerestaureerde breuk bij de zijde van de drukker. Mt.: Pieter Binkes, Sneek jl.: S:1877. Kralenbeursje iets los. grootte beugel 9x5cm