Grote zilveren kandelaar, zilver 925/000, 8 lichts. Fraaie uitgewerkte kandelaar op ronde voet met 3 klauwpoten versierd met leeuwekoppen. Verder is kandelaar versierd met bloem en bladbewerking. 1 Licht zit los. verder gerestaureerd aan de lichten. ø 30x50 cm. ca. 1255 gr. In redelijke staat