Bijzondere fraaie zilveren waterkan met bijpassende onderschotel, 925/000, Italië. Grote schenkkan, glad, iets een gehamerd decor, met dubbele rand op voet. Voorzien van een platte brede handgreep met krul. Dit geplaatst op een gladde onderschotel met dubbel rand. MT.: Zaramella Argenti, Padova. Importeursteken: J.W. Zeeman's goud en juwelenhandel. Eind 20e eeuw. ca. 952 gr. Grootte 19x25, ø 23x3 cm. Cond.: Zo goed als nieuw.