Zeldzame Louis Seize secretaire omstreeks 1800, met stempels gesigneerd onduidelijk leesbaar, en de limoges Frankrijk. Prachtig belijnd met diverse houtsoorten, rozenhout, satijnhout.(lichte fineerschade) onder de bovenste lade zit een uitschuifbaar schrijfblad, in goede staat met beslag en sloten. 142x90x44cm