Drie delen Chinees Familie Roze porselein 18e-19e eeuw: 1x kom met floraal decor (goed), 1x diep bord met floraal en kraanvogeldecor (bijzondere kwaliteit, beschadigd en gelijmd), 1x bord met decor van kraanvogel in tuindecor met gouddecor (gerestaureerd en verkleurd) ø11-ø22,5cm.