Oud/antiek Duits eetservies, Konig. pr. Tettau 1e helft 20e eeuw bestaande uit: 12 kop & schotels, 10 losse schotels, 1 botervloot, 2 dekselschalen, koffiekan, melkkan, suikerpot, 1 sauskom, 1 grote schaal, 4 losse schalen, 15 grote borden, 9 middelgrote borden, 11 ontbijtborden (sommige delen minimaal beschadigd) 9-33cm. Cond.: G