Zeer fraai zilveren fazantenpaar: vrouwtjesfazant met gespreide vleugels (Nederlands), 835/000, MT: Zaanlandse zilversmederij Amsterdam-Haarlem, JL: G 1966, 23x11,5x14cm. en 1x mannetjesfazant (Duits, tevens Nederlands gekeurd), 835/000, MT: L. Premselaar zilverfabriek Haarlem, 27x9x17cm. Totaalgewicht ca. 630gr.