Cattenfelder Porzellan Manufaktur pop ca. 1910, gemerkt CP 208/34 deponiert. Biscuit porseleinen hoofdje met open mondje, 2 boventandjes, grijsblauwe glazen slaapogen en blonde pruik (vastgeplakt). Composiet lichaam (11 geledingen) met kogelgewrichten en losse polsjes (elastiek erg los). Lijf beschadigd en ringvinger rechterhandje mist. H.: 40cm.