Etienne Denamur pop, gemerkt op het hoofd E.10.D, gemerkt op het lijf 8 (linkerzijkant). Porseleinen hoofdje met gesloten mondje, grijsblauwe glazen ogen met geschilderde wimpers en bruine langharige pruik. Geleed lichaam (11 delen) met losse polsjes. 1 Oorlel beschadigd en hoofd mogelijk professioneel bijgespoten. H.: 51cm. Cond.: R