Grote antieke lindenhouten 3-delige handgestoken schouw met twee grote Atlas-figuren (135cm.). Prachtig fijn gestoken schouw-koplijst met ranken, vogels en vrouwenhoofd. Zijkanten ook bewerkt. Historisme ca. 1880, vermoedelijk Duitsland. In zeer goede originele staat 173x38x200cm.