Prachtige originele Franse 18e eeuwse Boulle pendule met vuurvergulde bronzen ornamenturen, kariatyden, cherubijnen, putti, gevleugelde paarden etc. Schildpad en boulle koperinleg in uitstekende originele staat. Origineel uurwerk met kleine wekker, bestaande uit een draaibaar rad en wijzers. uurwerk gesigneerd Rabby Paris, uurwerk gemoderniseerd in de 19e eeuw van touwtjesslinger naar veerslinger (slinger van latere datum) 61x39x17cm. Cond.: G