Zeldzame monumentale Franse bronzen vuurvergulde pendule onder glazen stolp 2e helft 19e eeuw. Voorstelling met bronzen putti met blaasinstrument. Wijzerplaat geëmailleerd en gesigneerd Deniere F.T. de Bronzes A Paris. Achtdaags uurwerk. mooie rococo vormgeving in de vuurvergulde voet. Topstaat 48x37x21cm. Cond.: U