Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: 1x Familie verte gemberpot, 19e eeuw, haarlijn bodem. 1x Kleine familie rose gemberpot met figuren in tuin decor, voorzien van bodemmerk. 1x 18e Eeuwse familie verte dekselpot met floraal decor, deksel gelijmd. Afmeting: 7 - 13,5 cm. In redelijk/goede staat.