Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen. 1x 19e Eeuw met draak/feniks decor, chip onderrand. 1x 18e Eeuw Familie Verte + figuren in landschap decor, haarlijn + randschade. 1x 18e Eeuw Familie Verte figuren met fruit in landschap, haarscheur + randschade. Afmeting: Ø 12 - 14,5 cm. In redelijke staat.