Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. 1x Familie Verte eierschaal, figuren in tuin/konijnen decor, 18e - 19e eeuw, haarlijnen + chip. 1x 18e Eeuw, Familie Rose met figuren decor, niet compatibel, kopje goed, schotel haarscheur + chip. Afmeting: 14 - 15 cm. In redelijk/goede staat.