Twee zilveren lodereindoosjes, 833/000, een rechthoekig gecontourneerd model versierd met divers bandwerk en scharnierend deksel, scheurtje in en sluit niet goed, MT.: vermoedelijk gebr. Reitsma, Heerenveen, 1859-1892, 4x3x5cm., en een vierkant gecontourneerd snuifdoosje met floraal graveerwerk, iets gedeukt. MT.: C.H.Cammans, Leeuwarden, jl.:q:1875. 3x3x5cm. Totaal ca 47,5 gram. In redelijk goede staat.